м. Дарниця, вул. Міста Шалет 1А

СТО: 09:00-20:00; Мийка: 08:00-22:00

Хімчистка салону авто в Києві

Хімчистка салону авто посідає аж ніяк не останнє місце серед обов'язкових маніпуляцій, які спрямовані на підтримання чистоти і комфортного перебування в ньому. Зрозуміло, що автовласники часто вдаються до самостійного миття автомобіля, але повністю прибрати весь бруд і пил власноруч у домашніх умовах дуже важко. Саме тому, щоб надати салону охайний вигляд і провести його дезінфекцію, потрібна повна професійна хімчистка за допомогою спеціального обладнання і засобів. А у цьому вам зможе допомогти наш автосервіс DZigora Complex, який знаходиться у Києві на лівому березі. Вартість даної послуги ви можете дізнатися у нашого менеджера за вказаним вище телефоном або з прайс-ліста, розміщеного на цій сторінці.

Салон автомобіля після хімчисткиШкіряний салон BMW після хімчисткиРезультат хімчистки салону автомобіля SeatСалон авто Mercedes після професійної хімчистки

Вас також можуть зацікавити інші послуги нашого автосервісу:

Ціни на хімчистку салону

Послуга Ціна, грн.
Усього салону автомобіля від 2500
Окремо багажника 500
Окремо стелі салону 700
Окремо підлоги, передньої або задньої частини, або кожного наступного ряду 500
Усіх автомобільних карт 600
Пластику салону 500
Усіх автомобільних килимків 600

Чому варто обрати наш автосервіс

Якісне обладнання

У роботі ми використовуємо професійний апарат для хімчистки автомобіля Tornador. Завдяки спеціально розробленій технології він дозволяє очищати забруднення паром навіть у найбільш важкодоступних місцях салону.


Надійне обслуговування

Усього за 5 годин ваше авто отримає оновлений свіжий вигляд, а ви залишитеся задоволені якісним та комплексним сервісом!


Зона відпочинку

На території нашого автосервісу розташоване затишне кафе, де ви зможете випити кави або повноцінно пообідати, поки ваш автомобіль перебуває на обслуговуванні. У нашому меню дуже смачні бізнес-ланчі!


Часті запитання про хімчистку

Як здійснюється хімчистка салону

Наш сервіс виконує професійну хімчистку салону. Раніше автовласники з цією метою використовували губки і миючі засоби, які збивалися в піну. Під час обробки вона вбирала у себе бруд і пил. На нашій СТО ми використовуємо для цього спеціальний апарат Торнадор. Він являє собою паровий «пилосос», який за допомогою повітря, що знаходиться під тиском, спочатку локалізує забруднення всередині сидіння, а потім витягує назовні і всмоктує частинки бруду. Після цього сидіння обробляються парою для додаткової дезінфекції. Торнадор працює в кількох режимах інтенсивності. З його допомогою салон очищується повністю, включаючи дверцята і стелю, що робить його дуже універсальним.Також ви можете подивитися невелике відео про те, як проводиться хімчистка, нижче.

Наскільки часто потрібно проводити хімчистку салону

Эта процедура, как правило, проводится по мере загрязнения сидений и салона в целом. В теплое время года (летом или весной) очистка должна производиться чаще за счет постоянного попадания пыли и грязи. Также стоит учесть, что частое нахождения в машине домашних животных требует более регулярной обработки салона, ввиду скопления шерсти.

Регулярна і своєчасна хімчистка салону також допомагає:

  • зменшити ризик можливих проблем з електропроводкою, які може викликати бруд і пил;
  • знизити навантаження на систему кондиціонування авто – адже до неї неминуче потрапляють забруднення, що зібралися в салоні;
  • уникнути алергічних реакцій у водія і пасажирів, які можуть бути викликані часточками пилу;
  • збільшити вартість автомобіля під час його перепродажу.

Скільки часу триває хімчистка

Залежно від того, який матеріал (шкіра або текстиль) використаний у покритті салону вашої машини, автохімчистка може тривати до 4-5 годин. Наприклад, якщо салон обтягнутий тканиною, то повне висихання триватиме довше, а якщо крісла шкіряні, то це зменшить час вашого очікування.

Які переваги хімчистки перед наявними альтернативами

Звичайно, деякі водії вдаються до самостійного чищення салону. Але потрібно розуміти, що ефект від нього буде набагато менше, ніж від професійної хімчистки в автосервісі. Навіть застосування спеціальних засобів і автохімії у домашніх умовах не дає потрібного результату. З іншого боку, спеціальне обладнання здатне вичистити будь-які важкодоступні місця, усунути навіть найдрібніші та непомітні забруднення і плями, ліквідувати неприємні запахи. У підсумку, ви отримаєте чистий салон авто, а також приємний сервіс за доступною вартістю.

Приклади робіт

Наші сертифікати