м. Дарниця, вул. Міста Шалет 1А

СТО: 09:00-20:00; Мийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Професійна мийка двигуна в Києві

Професійна мийка двигуна в Києві

Більшість автомобілістів не приділяє належної уваги чистоті підкапотного простору своєї машини. Здавалося б, забруднений двигун не несе великої небезпеки для авто в цілому і не погіршує його технічні характеристики. Однак, виявляється, що бруд під капотом може спричинити безліч дрібних несправностей. Тому фахівці все ж рекомендують періодично мити автомобільний двигун. Надати цю послугу якісно, професійно і за доступною ціною зможуть майстри автосервісу DZigora, розташованого в Києві на лівому березі. Ви можете записатися на мийку двигуна як за телефоном, так і заповнивши форму на цій сторінці.

Вас також можуть зацікавити інші послуги нашого автосервісу:

Ціни на мийку двигуна

Послуга Ціна, грн.
Мийка двигуна
Легкових авто 100
Усіх окрім легкових автомобілів 120
Профілактична мийка двигуна
Легкових авто 50
Усіх окрім легкових автомобілів 70

Чому варто обрати наш автосервіс

Швидкий сервіс

Ми прагнемо обслужити вас якомога швидше, попередньо узгодивши з вами зручний для вас час візиту.


Професіоналізм

Наші фахівці здійснюють безпечну мийку двигуна – вам не потрібно буде хвилюватися про можливі негативні наслідки для вашого транспортного засобу.


Гарантія якості

Двигун і підкапотний простір будуть гарантовано чистими – тепер їх набагато зручніше обслуговувати та приємно оглядати.


Часті запитання про мийку двигуна

Як відбувається миття двигуна?

Мийка двигуна в нашому автосервісі виконується безконтактним способом. Спочатку моторний відсік автомобіля обробляється спеціальною автохімією – засобом, що здатен видалити найстійкіші забруднення і водночас безпечний для двигуна і проводки. Через деякий час миючий засіб змивається водою з апарату високого тиску. Після цього всі доступні ділянки блоку двигуна ретельно продуваються повітряним пістолетом, а залишки вологи видаляються.

Навіщо потрібно мити двигун?

Незважаючи на те, що брудний двигун може здаватися незначною проблемою, експлуатація автомобіля в такому стані може спричинити низку проблем:

  • шар забруднень на двигуні погіршує тепловіддачу, призводить до його перегріву, особливо у літню пору;
  • бруд в моторному відсіку ускладнює контроль за витоком технічних рідин;
  • скупчення забруднень на електропроводці призводить до втрати струму і як наслідок – до утруднення запуску двигуна, його нестійкої роботи;
  • накопичення мастила у підкапотному просторі, особливо на проводці, збільшує ризик пожежі;
  • неохайний вигляд моторного відсіку знижує ринкову вартість під час продажу авто.

Для проведення деяких процедур діагностики і ремонту двигуна або підвіски потрібно мийка двигуна знизу, яка дозволить точніше оцінити несправності.

Чи безпечна мийка для двигуна?

Безконтактна мийка двигуна, яка виконується під контролем досвідчених фахівців, є цілком безпечною. Важливу роль у цьому відіграє правильний вибір миючого засобу – сучасна автохімія має діелектричні властивості і водночас відмінно видаляє мастильні забруднення. Саме тому наполегливо не рекомендується мити двигун звичайною побутовою хімією: вона часто не лише неефективна проти мастила, але й може зашкодити мотору. Варто відзначити, що у деяких випадках можливі тимчасові перебої в роботі двигуна після миття: двигун заводиться важко, глухне. Не варто хвилюватися: ці несправності знаходяться в межах норми і швидко зникають.

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати