вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Антибактеріальна чистка кондиціонера

Антибактеріальна чистка кондиціонера

Більшість водіїв знайомі з ситуацією, коли з кондиціонера починає йти неприємний запах затхлості, цвілі, старого взуття ... Багато хто навіть звикає до нього й продовжує їздити так довгий час. Усе б нічого, але проблема тут не тільки в запаху: його причина - бактерії та інші мікроорганізми, які поселяються на радіаторі-випарнику і можуть викликати захворювання дихальних шляхів (наприклад, легіонельоз).

Перемогти мікроби й усунути запах допоможе антибактеріальна чистка кондиціонера в DZigora Complex. Ми працюємо без вихідних і завжди готові допомогти водіям не тільки почистити, а й заправити автокондиціонер, замінити його ремінь або фільтр салону за розумними цінами. Записуйтеся до нас за телефоном, вказаним угорі, або заповнюйте форму, натиснувши на кнопку нижче.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Антибактеріальна чистка кондиціонера від 750

Чому варто вибрати наш автосервіс

Ефективні засоби

Спреї, які ми використовуємо для чищення, борються з більшістю відомих видів бактерій і грибків, а також з багатьма вірусами. Вони безпечні для людини і не викликають алергії.


Сучасне обладнання

Апарат для чищення за допомогою гнучкого шланга дозволяє дістатися важкодоступних місць вентиляційної системи без її розбирання.


Кафе на території

Поки наші фахівці чистять кондиціонер, ви зможете спробувати запашну каву або пообідати в кафе Giraffe, яке знаходиться прямо на території сервісу.


Часті запитання

Коли потрібно робити протимікробну чистку кондиціонера?

Базова рекомендація - чистити систему приблизно з такою ж частотою, як і заправляти фреон: раз у 2-3 роки для нових машин, щороку - для тих, яким більше 5-6 років. Однак, варто звернутися до фахівців раніше, якщо:

  • у салоні виразно відчувається неприємний запах;
  • часто запотіває скло;
  • почастішали прояви алергії або простудні захворювання у тих, хто користується машиною.

Як відбувається чистка?

  1. Знімається салонний фільтр. За необхідності робимо його заміну.
  2. Установка для чищення ставиться в салон, гнучкий шланг підводиться максимально близько до місця забору повітря.
  3. Кондиціонер включається в режимі рециркуляції, а пристрій розпилює засіб для дезінфекції всередину системи. Така обробка триває 20-35 хвилин, в залежності від розмірів авто.
  4. Салон залишається відкритим на 5-10 хвилин для провітрювання.

Скільки часу займає процедура?

Зазвичай весь процес чищення триває не більше години. Однак, в особливо складних випадках (найчастіше для старих автомобілів) може знадобитися розбирання засміченої системи кондиціонування, що істотно збільшує час робіт.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися