вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Заміна головного гальмівного циліндра

Заміна головного гальмівного циліндра

Така послуга, як заміна ГГЦ (головного гальмівного циліндра), знайома багатьом, хто здійснював капітальне технічне обслуговування власного автомобіля. До неї вдаються в тому випадку, коли наявний ремкомплект не може впоратися з ушкодженнями, змушуючи міняти циліндр повністю. Провал педалі газу або витік гальмівної рідини свідчить про те, що система гальмування функціонує неправильно і для її відновлення краще звернутися до фахівців.

Компанія DZigora Complex пропонує повний комплекс послуг по виявленню та усуненню несправностей роботи вашого транспортного засобу. Перш ніж приступити до ремонту, наші майстри проведуть ретельну діагностику, щоб розуміти, чи потребують заміни бачок, манжети циліндра, гальмівні колодки, або досить просто замінити сальники гальмівних супортів, щоб повністю реанімувати функціонування системи гальмування.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна ГГЦ від 350

Чому варто вибрати наш автосервіс

Прийнятна вартість

Наша цінова політика формується на принципах лояльності до наших клієнтів. А співпраця з постачальниками допомагає отримати доступні ціни на запчастини.


Гарантія результату

Розуміючи, що гальмівна система є одним із ключових вузлів будь-якого авто, ми робимо все, щоб надати максимально якісний результат.


Орієнтація на клієнта

Можливість попереднього й термінового запису, а також наявність зони відпочинку дозволяє нам надавати не тільки якісні, а й комфортні послуги.


Часті запитання

Що може стати причиною несправності головного гальмівного циліндра?

Крім звичайного зносу компонентів, причиною виходу циліндра з ладу може стати неякісна або невідповідна гальмівна рідина, протікання цієї рідини на механізмах, а також некоректна амплітуда педалі гальма.

Що входить у ремкомплект для відновлення ГГЦ?

Склад ремкомплекту багато в чому залежить від очікувань виробника щодо терміну служби гальмівної системи автомобіля в цілому або окремих її механізмів. Як правило, він містить набір всіх необхідних кілець, шайб і ущільнювачів, змінні пружини та поршні.

Що варто робити для запобігання неполадок гальмівної системи?

Головне правило - це регулярна перевірка рівня гальмівної рідини, а також її своєчасна заміна. Важливим фактором є і правильний підбір цього витратного матеріалу, який повинен відповідати вимогам виробника вашої марки та моделі авто.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися