вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО KIA в Києві

СТО Dzigora Complex проводить технічне обслуговування та ремонт автомобілів KIA в Києві на лівому березі. Ми в найкоротші терміни здійснимо діагностику й усунення проблем вашого транспортного засобу, адже задоволені клієнти - одна з головних задач нашого автосервісу. Ми здійснюємо ремонт тільки із застосуванням оригінальних запчастин від виробника, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами. Записатися на СТО KIA ви можете, зателефонувавши за номерами, вказаними у верхній частині сторінки.

Ціни на сервіс KIA

Ми дбаємо про наших клієнтів, тому пропонуємо послуги за доступними цінами. Більш того, комплексний пакет послуг на СТО KIA дозволить зменшити вартість робіт на кожному етапі, тим самим зменшить ваші витрати.

Чому варто вибрати наш автосервіс

Все в одному

Наш сервіс включає в себе весь комплекс послуг для автомобілів KIA: діагностику всіх систем, усунення технічних неполадок, хімчистку, мийку, шиномонтаж. У розпорядженні клієнтів також знаходиться затишне кафе, де ви зможете відпочити, поки ваш автомобіль

Швидкість сервісу

Напівавтоматизація процесів ремонту та діагностики дозволяють до мінімуму скоротити витрати часу на обслуговування автомобіля KIA. Адже ми цінуємо час наших клієнтів і максимально прагнемо його зберегти.

Нове обладнання

Постійна модернізація і бажання бути краще - ось до чого ми прагнемо. Тому в роботі ми використовуємо італійське обладнання й інструменти європейського стандарту.

Запитання про техобслуговування KIA

Який сервісний інтервал Кіа

Власникам цієї марки авто фахівці рекомендують відвідувати автосервіс через кожні 25 тис. кілометрів пробігу, оскільки своєчасна заміна допоміжних деталей збільшить експлуатаційний термін служби вашої машини.

Часті технічні проблеми автомобілів Кіа

Незважаючи на те, що офіційний дистриб'ютор Кіа надає 7-ми річну гарантію на всю продукцію, автомобілі мають невеликий перелік проблемних місць. Наприклад, власники Кіа Cerato і Rio часто скаржаться на центральний замок, гальма, підвіску, а також деякі несправності в двигуні. Рання та своєчасна діагностика допомагає усунути ці проблеми, поки вони ще незначні, в іншому випадку в подальшому доведеться платити вдвічі більше за серйозний ремонт.

Чому періодично потрібно робити заміну паливного фільтра в KIA

У паливі часто можна знайти великі часточки сміття або інші добавки, які затримуються в фільтрі, тим самим очищаючи горючу рідину. Але з часом фільтр забивається і втрачає свої захисні властивості, і якщо вчасно не зробити заміну, то це може збільшити знос двигуна.

Наші сертифікати

Записатися