вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Skoda в Києві

Автомобілі чеської марки Skoda витривалі та надійні, але, як і будь-які інші машини, вимагають регулярного обслуговування. Автосервіс Dzigora Complex надає якісні послуги СТО Шкода в Києві – ми знайдемо будь-яку поломку й усунемо проблему швидко та якісно.

Якщо вам потрібен ремонт авто Skoda, то отримати більш детальну інформацію та записатися до майстра можна за телефонами, вказаними у верхній частині сторінки, або через онлайн-форму. Ознайомитися з переліком основних послуг сервісу Skoda та їх цінами ви можете в таблиці нижче.

Основні послуги

Послуга Ціна, грн.
Ремонт, заміна та реконструкція ходової в Києві від 500
Заміна комплекту зчеплення в Києві від 1800
Ремонт і заміна генератора в Києві від 450
Ремонт системи опалення (пічки) від 550
Заміна фільтра салону в Києві від 150
Обклеювання авто захисною плівкою від 1000

Немає потрібної послуги в списку? Перегляньте будь ласка список всіх послуг СТО.Чому варто обрати наш сервісний центр?

Все в одному місці

Команда Dzigora Complex складається з різнопрофільних фахівців, що дозволяє нам працювати з будь-якою несправністю. Вам більше не потрібно лагодити машину по всьому місту.

Якісні деталі

Ми працюємо на італійському обладнанні для точного ТО, а також використовуємо високоякісні сертифіковані запчастини (оригінали та аналоги).

Комфортне очікування

Якщо ви заїхали на мийку або недовгий ремонт, рекомендуємо відвідати наше кафе Giraffe. Ви завжди можете випити кави, попрацювати або відпочити, очікуючи авто.

Часті запитання

Чи проводите ви діагностику ходової у Шкоди?

Звичайно, ми проводимо повну діагностику автомобіля (у тому числі двигуна, рульового керування, акумулятора та інших систем) за допомогою комп'ютера.

Як часто потрібно робити профілактичні ТО?

Ми рекомендуємо робити огляди кожну 1000 км пробігу (перевіряти рівень мастила в двигуні, рівень антифризу в системі охолодження). Кожні 5000 км варто відстежувати стан паливної системи. А кожні 10000 км краще звертатися на СТО за повною діагностикою.

Скільки в середньому займає ремонт авто Skoda?

Ми не можемо назвати точного часу, не знаючи характеру й серйозності поломки. Мінімальний час, на який варто орієнтуватися – від однієї години. Проте іноді доводиться залишати машину на добу або більше.

Наші сертифікати

Записатися