вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Захист кузова

Лакофарбове покриття автомобіля постійно піддається впливу частинок пилу, бруду, різних технічних рідин, що неминуче залишають на поверхні кузова дрібні подряпини. Тому, чим старше стає авто, тим сильніше тьмяніє його поверхня, втрачаючи первісний блиск. Повністю уникнути цього процесу практично неможливо, але можна його відстрочити, обробивши ЛФМ спеціальними захисними покриттями.

Автосервіс DZigora Complex пропонує послуги захисту кузова авто твердим воском, а також обробку кольоровідновлюючим засобом Color Evolution, який дозволяє прибрати вже існуючі дрібні подряпини й повернути колишній колір фарби. Нанесення покриття проводиться після миття авто. Ціни на обробку ви можете побачити в таблиці нижче. Ми також пропонуємо попередньо записатися на обслуговування: по телефону або за допомогою спеціальної форми внизу.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Кольоровідновлюючий поліроль Color Evolution від 450
Твердий віск Authentic Premium від 350
Твердий віск Fusso Coat від 600

Чому варто вибрати наш автосервіс

Комплексне обслуговування

Наш автосервіс пропонує великий спектр послуг під одним дахом: у нас ви можете не тільки замовити комплексну мийку й догляд за авто, а й, за необхідності, відремонтувати різні його вузли.


Професійне обладнання

Ми маємо власне оснащення для мийки й детейлінгу, щоб швидко та надійно повернути вашому авто красивий і охайний вигляд.


Комфортабельне кафе

Довіривши своє авто команді фахівців, ви можете відпочити в кафе на території комплексу, а також замовити гарячі напої та апетитні страви.


Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися