вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Кафе GIRAFFE

Запашна кава

Наша кавова карта задовольнить побажання навіть найбільш вибагливих гурманів, адже вона досить велика. А наявність авторських напоїв приємно порадує любителів чого-небудь незвичайного. Крім цього є чаї з різними наповнювачами, у тому числі і холодні.

Також Ви можете залишатися «on-line» завдяки точці доступу Wi-Fi, очікуючи готовності Вашого автомобіля, поки він знаходиться в професійних і надійних руках фахівців СТО Dzigora Complex .

Кухня

Завжди свіжі інгредієнти, прості, і в той же час смачні страви - це наша особливість.

Тут можна покуштувати улюблені страви, що стали майже класикою. Але головна родзинка нашого кафе - це дуже смачні бургери, які вже полюбилися багатьом і стали своєрідним «must eat». Бургери, приготовані на нашій кухні, - це маленькі кулінарні шедеври, головна перевага яких полягає у тому, що вони завжди залишаються свіжими. У нас ви можете знайти як класичні бургери з яловичиною, так і з куркою, лососем, яйцем. Крім бургерів, в нашому меню можна також знайти різні супи, салати і пасти.

А те, що ми включили в наше дитяче меню, схвалено і рекомендовано тими, для кого воно було створено: дітьми! Наші найменші відвідувачі обожнюють наші смачні і корисні страви.