вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Якісний автокомплекс
на Лівому березі

Наші послуги

Автосервіс DZigora - це цілий комплекс, що включає в себе СТО, шиномонтажну станцію і автомийку. Для вашої зручності та економії часу ми здійснюємо весь спектр послуг по ремонту і догляду за автомобілем під одним дахом!

Наші сертифікати

Ми є сертифікованою точкою реалізації оригінальних масел і запчастин багатьох відомих брендів. Наша команда продовжує вдосконалюватися, адже головна мета для нас - надавати кращий сервіс обслуговування авто в Києві!

Про нас

Італійське обладнання

Наш автосервіс оснащений сучасним обладнанням європейської якості марки MONDOLFO FERRO. Всі верстати проходить регулярну перевірку і калібрування для підтримки належного функціонального стану.

Комплексний підхід

Над вашим авто працює ціла команда фахівців різного профілю, що дозволяє швидко і якісно діагностувати несправність і усунути її. Ми з відповідальністю і совістю підходимо до виконання своїх обов'язків, тому завжди шукаємо найбільш раціональне рішення в плані вашого бюджету і часу.

Кафе GIRAFFE

У розпорядженні нашого автосервісу є Кафе GIRAFFE - затишне і комфортне місце, де ви зможете відпочити за чашкою кави, пообідати і навіть подивитися футбольний матч, поки ми будемо приводити в порядок ваш автомобіль.

Марки авто

Ми спеціалізуємося на ремонті цих та багатьох інших марок авто.

Як проїхати

Автосервіс DZigora розташований на лівому березі Києва по вул. Міста Шалетт 1А, неподалік від станції метро Дарниця і Чернігівська. Наш комплекс має зручне розташування і під'їзд з вулиці.

Записатися

Вкажіть Ваше ім'я і телефон і наші менеджери зателефонують Вам і узгодять деталі Вашого візиту. Ви також можете зателефонувати нам за телефонами
СТО (093) 745-00-88, Мийки (063) 377-60-05 для попереднього запису