Автор DzigoraComplexОприлюднено

До запланованої прем’єри Honda Civic наступного покоління лишилося трохи більше півроку, тому графіка оновленої моделі поступово починає з’являтися. Більшість автолюбителів у першу чергу цікавиться новою версією Type-R. Як ідуть справи?

Завдяки рендеру, зробленому на форумі Civic XI на основі шпигунських фотографій, ми вже знаємо, що буде досить багато змін. Новий хот-хетч може стати дуже сильним гравцем у своєму класі, особливо якщо Хонда виправить кілька помилок, допущених у конструкції моделі. Однак про те, чи було виправлено технічні проблеми, ми дізнаємося лише через кілька місяців присутності моделі на ринку. А поки що варто зосередитися на дизайні.

Він, імовірно, буде чудовим. Хонді вдалося зберегти агресивну форму машини, і при цьому дещо освіжити її. У передній частині автомобіля з’являться нові лампи та великий повітрозбірник на капоті. Окрім цього, новий Type-R повинен бути трохи ширшим і нижчим за свого попередника. На жаль, поки невідомо, як буде виглядати задня частина автомобіля: не виключено, що Type-R дійсно буде відрізнятися зчетвереним центральним вихлопом і величезним крилом, як на зображеннях. Але можливий і такий сценарій, за якого внесені зміни не будуть революційними, а лише трохи поліпшать аеродинаміку.

Рендер нової Civic Type R (вигляд ззаду)

Рендер нової Civic Type R (вигляд ззаду). Джерело: форум Civic XI

Також не виключають, що багато змін відбудеться під капотом. Один із варіантів – використання додаткових електричних агрегатів окрім двигуна внутрішнього згоряння. Завдяки їм потужність може помітно збільшитися. Однак вага електричної системи залишається загадкою; занадто велика маса може значно погіршити керованість Civic, а також ускладнити використання механічної коробки передач, яка завжди була «фішкою» версії Type-R. Важко сказати, чи може опція електричного асистента пройти без розбіжностей серед шанувальників бренду, але для пуристів втрата механічної трансмісії, безумовно, стане трагедією.

Шпигунське фото Honda Civic Type-R

А так виглядав автомобіль на шпіонських фото. Джерело: форум Civic XI

Тим часом, до прем’єри нового Civic Type-R ще досить багато часу. Презентація звичайної версії запланована лише на весну, тому час для більш серйозної модифікації, найімовірніше, настане приблизно через рік. Однак, з огляду на те, що це одна з найцікавіших моделей на ринку, вона того варта. Багато що ще може змінитися, але завдяки візуалізації ми можемо побачити ймовірний зовнішній вигляд моделі.

Нагадуємо, що на СТО DZigora Complex ви можете пройти техобслуговування та ремонт авто Honda будь-яких моделей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *