вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО в Києві на Лівому березі

Кожен власник авто, який прагне, щоб його машина служила довго, а поїздки були безпечними, повинен обов'язково стежити за технічним станом різних вузлів свого автомобіля. Задля цього рекомендується регулярно та своєчасно відвідувати СТО з метою діагностики або, у разі необхідності, ремонту та заміни різних деталей авто. Жителям Києва з цим завжди може допомогти станція технічного обслуговування автосервісу DZigora. Ми розташовані на Лівому березі (Дніпровський район). Наш автосервіс працює без вихідних, тому ви можете звертатися за обслуговуванням навіть у неділю. Також працює функція попереднього запису за телефоном або через онлайн-форму у нижній частині сторінки. Вартість наших послуг можна дізнатися зі списку, розміщеного нижче, або уточнити безпосередньо у майстрів.

Чому варто вибрати наш автосервіс

Сучасне обладнання

Наша автомайстерня оснащена новітнім обладнанням від провідних європейських виробників, якість якого гарантовано.

Оригінальні запчастини

Якщо у вас немає змоги купити запчастини для ремонту самостійно, то ви можете замовити їх у нас – ми продаємо тільки оригінальні деталі для різних марок імпортних і вітчизняних авто.

Комфортабельне кафе

Поки фахівці працюють з автомобілем, клієнт може відпочити в нашому кафе за горнятком кави або переглядом спортивних матчів.

Часті запитання

Чим наш автосервіс відрізняється від інших СТО Києва?

Комплекс нашого автосервісу, окрім СТО, містить шиномонтаж і автомийку, що дозволяє надавати практично весь набір послуг із догляду за авто в одному місці. У нас є сертифікати на продаж оригінальної продукції (запчастин, мастил, фільтрів), з якими ви можете ознайомитися під час покупки або на сайті. Якісні деталі, обладнання та професіоналізм співробітників забезпечують високий рівень сервісу в нашій майстерні. На всі послуги надається гарантія, підкріплена відповідними документами. Колектив нашого автосервісу - це кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, які з увагою ставляться до кожного автомобілю і клієнта. Вони ретельно продіагностують і відремонтують ваше авто у найкоротші строки. Крім того, ціни на наші послуги цілком доступні – ви можете у цьому переконатися, переглянувши прайс.

Які марки авто ви обслуговуєте?

Наявність широкого набору інструментів, запчастин і устаткування в нашому автосервісі дозволяє проводити технічне обслуговування практично будь-яких марок авто. Так, наприклад, у нас працює спеціалізований інструмент Мультироллер, який дозволяє виконувати шиномонтаж низькопрофільних коліс. Ми працюємо як з іномарками (Фольксваген, Кіа, Хюндай, Ауді та ін.), так і з автомобілями вітчизняного та російського виробництва.

Наскільки часто потрібно відвідувати СТО в Києві?

Законодавством України встановлено певні норми щодо проходження техогляду: наприклад, для авто старше 7 років його необхідно проводити щорічно. Окрім того, виробники авто зазвичай вказують рекомендовані терміни обслуговування і заміни для різних деталей своїх машин. Проте, це не означає, що до закінчення вказаних строків можна забути про техобслуговування. Погана якість дорожнього покриття в багатьох регіонах України, а також використання неякісних (у тому числі підроблених) паливно-мастильних матеріалів призводять до того, що часто необхідність відвідування СТО в Києві настає набагато раніше. Слідкуйте за правильною роботою систем вашого автомобіля та не зволікайте зі зверненням в автосервіс, якщо помітили несправності, а виправити їх вам допоможуть наші фахівці.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися