вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Honda в Києві

Автомобільний сервісний центр DZigora Complex виконає для вас ремонт автомобілів Хонда оперативно й на фінансово вигідних умовах. Наш сервіс Honda - це досвідчені співробітники, сучасне обладнання, надійні комплектуючі та повний пакет відновлювальних заходів, що включає в себе не тільки повноцінну діагностику, а й якісний ремонт двигуна або інших важливих автомобільних вузлів.

Майстри нашої СТО проводять діагностика Хонда не тільки для того, щоб виявити вже наявні очевидні поломки, але й з метою запобігти виходу з ладу паливної системи автомобіля, системи кондиціонування, акумулятора, стартера тощо.

Основні послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна свічок запалювання в Києві від 300
Заправка автокондиціонерів у Києві від 450
Заміна фільтра салону в Києві від 150
Зарядка і заміна акумулятора від 100
Ремонт і заміна стартера в Києві від 450
Заміна мастила в двигуні в Києві від 195

Немає потрібної послуги в списку? Перегляньте будь ласка список всіх послуг СТО.Чому варто вибрати наш автосервіс

Ми націлені на результат

Наша команда зацікавлена ​​у відновленні кожного авто, власник якого звернувся в наш сервісний центр. Ми не нав'язуємо вам непотрібних послуг.

Ми цінуємо якість

Для забезпечення надійного ремонту зі стійким результатом ми використовуємо тільки сучасне європейське обладнання, яке пройшло сувору стандартизацію.

Ми даємо гарантії

Будь-який робочий процес для нас є приводом продемонструвати високу якість роботи, що відповідає світовим вимогам і нормам.

Часті запитання

Що може бути причиною того, що двигун перестав заводитися?

Найчастіше двигун не заводиться через те, що рівень мастила в ньому опустився нижче критичної позначки. Майже на всіх двигунах Хонда встановлено ​​спеціальний захист, який блокує систему запалювання при низькому рівні мастила. Тому фахівці рекомендують періодично перевіряти кількість мастила перед початком роботи авто. Іншою причиною може бути несправність свічок запалювання. Повноцінну відповідь, так це чи ні, зможе дати тільки майстер після проведення діагностики.

Що робити, якщо двигун авто Хонда став диміти?

Швидше за все, причина несправності криється в засміченні повітряного фільтра. У такому випадку його слід поміняти. Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте рішення своєї проблеми в найкоротші терміни.

Що робити, якщо мотор заводиться, але глухне буквально через кілька хвилин роботи?

Найчастіше таке спостерігається тоді, коли бензин потрапляє в мастило через неправильну роботу голки карбюратора. Наші майстри допоможуть вам вирішити цю проблему максимально швидко та якісно.

Наші сертифікати

Записатися