вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Балансування коліс у Києві

Балансування дисків необхідне для усунення дисбалансу коліс, який призводить до підвищеної вібрації автомобіля, і може стати причиною надмірного зносу рульового управління, конструкції підвіски, а також пошкодження шин. Такий дисбаланс викликаний розбіжністю геометричного центру колеса та його центру маси.

Автосервіс DZigora здійснює балансування дисків у Києві на лівому березі за доступною ціною. Наші фахівці професійно виправлять усі проблеми, викликані інтенсивною експлуатацією автомобіля. Балансування коліс - це відповідальна процедура, і ми можемо гарантувати, що вона буде проведена на найвищому рівні. Щоб дізнатися, скільки буде коштувати балансування для вашого автомобіля, ознайомтеся з прайс-листом, представленим нижче: оберіть необхідний клас авто, радіус колеса і помножте представлену ціну на число коліс, які необхідно відбалансувати.

Ціни на балансування

Тип дисків Вартість балансування (грн.)
Легкові авто
Сталеві диски R12 40
Литі диски R12 40
Сталеві диски R13 40
Литі диски R13 40
Сталеві диски R14 45
Литі диски R14 45
Сталеві диски R15 45
Литі диски R15 45
Сталеві диски R16 60
Литі диски R16 60
Литі диски R17 60
Литі диски R18 65
Литі диски R19 65
Литі диски R20 70
Литі диски R21 75
Литі диски R22 80
Литі диски R23 85
Литі диски R24 90
Позашляховики, мікроавтобуси, кросовери
Сталеві диски R14 40
Литі диски R14 40
Сталеві диски R15 45
Литі диски R15 45
Сталеві диски R16 70
Литі диски R16 70
Литі диски R17 75
Литі диски R18 75
Литі диски R19 80
Литі диски R20 85
Литі диски R21 90
Литі диски R22 95
Литі диски R23 95
Литі диски R24 105

Чому варто вибрати наш автосервіс

Італійське обладнання

У своїй роботі ми використовуємо новітнє шиномонтажне обладнання зі спеціальним інструментом Multi Roller.


Швидке обслуговування

Вся процедура балансування займає не більше сорока хвилин.


Затишний рестобар

Чашечка відмінної кави в нашому кафе скрасить очікування, поки ваше авто знаходиться в руках фахівців.


Часті запитання про балансування

Для чого потрібне балансування?

Балансування коліс потрібне для того, щоб:

  • уникнути надмірного зносу як передніх, так і задніх коліс;
  • виключити раннє порушення в роботі рульового механізму через надмірне навантаження при дисбалансі;
  • при використанні литих дисків - продовжити термін їх служби, виключити нерівності, пов'язані з ушкодженнями, отриманими в процесі експлуатації;
  • якщо колесо не збалансовано, то шина гірше зчіплюється з дорогою, що може привести до труднощів у керуванні автомобілем і навіть до втрати керованості транспортом.

Часто буває, що легкосплавні диски легко пошкоджуються в результаті їзди по поганих дорогах - вибоїнах, пересіченій місцевості. У такому випадку різко може впасти якість управління вашим транспортом, а це може привести до аварійної ситуації.

Як часто потрібно робити балансування?

У першу чергу варто розуміти, що чим вище середня швидкість вашого автомобіля, тим частіше вам слід проводити балансування коліс. Це пов'язано, в першу чергу з тим, що будь-які неполадки в управлінні автомобільним транспортним засобом можуть стати причиною серйозної аварії. Тому балансування шин бажано здійснювати після того, як було проведено:

У нашому автосервісі працюють висококласні фахівці. Ми проводимо балансування різних типів і радіусів. Ми гарантуємо, що дана процедура буде проведена на найвищому рівні, адже ми дбаємо про наших клієнтів і «здоров'я» їх транспортного засобу.

Які вантажі ви використовуєте при балансуванні?

Залежно від типу диска, ми можемо встановлювати на ваше колесо набивні або самоклеючі вантажі. Другий вид важків використовується найчастіше для легкосплавних коліс, на які, в зв'язку з конструкцією, встановити грузик з кріпильною скобою часто немає можливості.

Якщо витрата важків при балансуванні колеса занадто велика, це може свідчити про його серйозну деформацію. У такому випадку майстер запропонує вам зробити рихтування диска в нашому автосервісі.

 

Приклади робіт шиномонтажу

Наші сертифікати

Записатися