вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

 • Головна
 • /   Ремонт і реставрація двигуна в Києві

Ремонт і реставрація двигуна в Києві

Першою ознакою того, що вашому авто потрібний ремонт двигуна - збільшення витрати мастила, яке в нормі становить приблизно 1 л на 1000 км. Іншими симптомами проблеми, пов'язаної з циліндропоршневою групою, є стуки, шуми з-під капоту, помітне зменшення потужності, збільшення витрати палива автомобіля. Якщо ви помітили ці ознаки в роботі свого транспортного засобу, то вам, безсумнівно, слід провести діагностику двигуна, в ході якої будуть виявлені всі поточні й потенційні проблеми.

Автосервіс DZigora здійснює ремонт двигуна в Києві на лівому березі за доступною ціною. Наші фахівці проведуть капітальний ремонт двигуна вашого автомобіля найкращим чином у найкоротші терміни. Замовити цю послугу можна зателефонувавши за номером, вказаному в верхній частині сторінки, або заповнивши форму, яка знаходиться нижче.

Чому варто вибрати наш автосервіс

Італійське обладнання

Наш автосервіс оснащений новітнім європейським обладнанням, яке є запорукою виконання ремонтних робіт на вищому рівні.


Високоякісні запчастини

У ремонті двигуна ми використовуємо деталі тільки перевірених виробників, будучи сертифікованою точкою реалізації їх продукції.


Затишне кафе Giraffe

Чашечка ароматної кави скрасить ваше очікування, поки ми приводимо вашу машину в порядок.


Часті запитання про ремонт двигуна

Коли потрібно робити ремонт двигуна

Вашому автомобілю потрібна реставрація двигуна в тому випадку, якщо:

 • спостерігаються дивні звуки при роботі двигуна, стуки, шуми;
 • потужність вашого автомобіля впала, він повільніше набирає швидкість;
 • збільшилася витрата мастила та палива;
 • машина заводиться не з першого разу (в цьому випадку може знадобитися також ремонт паливної системи).

Капітальний ремонт двигуна внутрішнього згоряння потрібно проводити в залежності від пробігу. Для вітчизняних автомобілів це приблизно 150 000 км. Для іномарок проведення цієї процедури необхідне кожні 200 000 - 250 000 км. Також варто розуміти, що термін служби двигуна вашого автомобіля безпосередньо залежить від того, чи фірмове масло було використано в обслуговуванні, і які фільтри застосовувалися.

Що входить у капітальний ремонт двигуна

У капремонт двигуна вашого автомобіля входить ремонт і заміна:

 • сальника кулачкового й колінчастого валів;
 • гідрокомпенсатора;
 • сальників клапанів;
 • поршневих кілець;
 • прокладки ГБЦ (головки блоку циліндрів) і прокладки клапанної кришки;
 • прокладки впускного і випускного колектора;
 • а також регулювання клапанів і заміна моторного мастила.

Якість запчастин, які використовуються в капремонті, має бути найкращою. Ми готові надати найкращі комплектуючі для вашої циліндропоршневої системи. Можете бути впевнені: ми підійдемо відповідально до проведення "капіталки" двигуна та вирішення проблем вашого автомобіля.

Від чого залежить ціна капітального ремонту

У першу чергу ціна капітального ремонту залежить від вартості деталей, які будуть замінені в результаті проведення процедури. Також на вартість впливає зношеність циліндропоршневої системи, особливо, якщо ремонт проводиться у автомобіля з великим пробігом не за планом. Якщо в результаті діагностики будуть виявлені проблеми, пов'язані з іншими системами автомобіля, то ціна на ремонт зросте. На нашому сайті ви можете ознайомитися з прайс-листом усіх наших послуг. Проте, ми завжди узгоджуємо вартість наших робіт з вами. Ми гарантуємо якісно виконану роботу по ремонту двигуна й відмінний результат!

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися