вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Полірування кузова авто в Києві

Полірування кузова авто в Києві

Унаслідок постійної активної експлуатації авто на кузові з'являються подряпини, голограми й відмітини. Полірування автомобіля дозволяє повернути машині її первісний вигляд і блиск, ліквідувати глибокі й помітні ушкодження ЛФП без проведення додаткового фарбування.

Автосервіс Dzigora проводить полірування автомобіля в Києві на лівому березі. Також наші фахівці виконують полірування фар. Ціну даної послуги ви можете дізнатися, ознайомившись з прайс-листом нижче, або ж по телефону у нашого менеджера.

Ціни на полірування автомобіля

Послуга Ціна, грн.
Полірування кузова авто вд 2500

Чому варто вибрати наш автосервіс

Якісне обладнання

Наш автосервіс використовує перевірене обладнання європейського зразка марки «Makita». Також ми пропонуємо тільки оригінальні деталі, які використовуються для ремонту вашого авто.


Персонал

Працівники СТО Dzigora мають високий рівень знань і досвіду в обслуговуванні авто. Ми завжди вникаємо в суть проблеми клієнта і намагаємося знайти найбільш раціональний спосіб її вирішення.


Рестобар

Для зручності клієнтів ми вирішили організувати зручну зону відпочинку в нашому комплексі, щоб вони могли не поспішаючи випити чашку кави або повноцінно пообідати, поки їх автомобіль знаходиться на обслуговуванні.


Часті запитання про полірування кузова

Технологія полірування машини

Перш ніж почати безпосередній процес полірування, проводиться миття авто. Після цього, в залежності від ступеня забруднення, кузов піддається глибокому очищенню за допомогою спеціального матеріалу - автопластеліну, який прибирає весь наліт, сіль, бітумні плями. У деяких випадках може знадобитися матування машини, тобто видалення верхнього шару лаку на корпусі авто. Таким чином, готується робоча поверхня для самого полірування. Потім заклеюються всі відкриті місця (хром, пластик тощо), які не повинні бути пошкоджені полірувальним засобом. Полірування проводиться механічним шляхом у кілька етапів за допомогою різних паст (у залежності від ступеня наявних пошкоджень). Для цього наші фахівці використовують професійну шліфувальну машинку марки Makita. До неї також додаються і додаткові насадки для більш ретельної обробки лакофарбової поверхні. Після закінчення всієї процедури за бажанням клієнта проводиться захисна поліровка. Цей процес полягає в нанесенні захисного шару нанокераміки, який дозволяє краще закріпити отриманий результат. Зазвичай вона виконується вручну. Крім цього, може наноситися твердий віск або рідке скло. Воскове полірування найпростіше за своїм методом і найменш тривале за часом.

Який тип полірування краще обрати

Полірування авто умовно розділяється на два основних види: косметичне й відновлювальне.  Основна їх відмінність в тому, що перше носить більш поверхневий характер і проводиться в тому випадку, якщо на вашому кузові помітні дрібні подряпини. Воно включає в себе, як правило, одну фазу. Друге ж призначене для усунення глибших дефектів. Воно складається з трьох фаз, тобто трьох послідовних нанесених шарів полірувальних паст. Самі пасти теж бувають різні. Різниця між ними полягає в розмірі частинок у їх складі, які підвищують абразивні властивості тієї чи іншої пасти. Наприклад, паста № 2 використовується для легшого косметичного полірування. Для глибокої обробки застосовується паста 3м.

Скільки часу потрібно на полірування авто

Це залежить від стану кузова, зносу лаку й лакофарбового покриття машини. Якщо полірувати поверхню більш з косметичних міркувань, то процедура може займати 5-6 годин, але частіше за все триває від 10 до 12 годин. Якщо подряпини глибокі, то полірування займає не менше 24 годин, це його максимальний термін.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися на полірування