вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна мастила в Києві

Мастило в автомобілі - одне з найважливіших витратних матеріалів. Різні види мастил відповідають за змащування деталей і правильне функціонування двигуна, коробки передач, редуктора й роздавальної коробки. Згодом мастило неминуче «старіє»: втрачає первинні властивості й уже не може виконувати свої функції так, як нове. Тертя деталей посилюється, прискорюється їх знос, починаються проблеми в роботі авто, які можуть зажадати дорогого ремонту ... Щоб цього уникнути, необхідно регулярно звертатися в автосервіс для заміни мастила на нове.

Майстри СТО DZigora Complex виконають заміну масла в різних вузлах автомобіля швидко та професійно. Ознайомитися з цінами на послуги, а також дізнатися докладніше про кожну з них (наприклад, про рекомендовані терміни заміни) ви можете, перейшовши за посиланнями з таблиці нижче. А записатися до нас заздалегідь, щоб не чекати в черзі, можна внизу цієї сторінки або за телефоном, вказаним зверху.

Чому варто вибрати наш автосервіс

Оригінальні мастила

Усі мастильні матеріали ми закуповуємо тільки у надійних виробників. Наша співпраця з ними підтверджена сертифікатами, поданими нижче.


Швидкий сервіс

У залежності від того, де потрібно замінити мастило, процедура займає від 20 хвилин до півтори години.


Широкий спектр послуг

У нашому автосервісі можна не тільки змінити мастило, але й провести комплексну діагностику та ремонт тих вузлів авто, які цього вимагають.


Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися