вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Хімчистка салону авто в Києві

Хімчистка салону авто займає аж ніяк не останнє місце серед обо'язкових маніпуляцій, які спрямовані на підтримку його чистоти та комфортного перебування в ньому. Зрозуміло, що автовласники часто вдаються до самостійного миття автомобіля, але повністю прибрати весь накопичений бруд і пил своїми руками в домашніх умовах дуже важко. Саме тому, щоб надати салону охайний вигляд і провести його дезінфекцію, потрібна повна професійна хімчистка авто за допомогою спеціального обладнання і засобів. А в цьому вам зможе допомогти наш автосервіс DZigora Complex, який знаходиться в Києві на лівому березі. Ціну даної послуги ви можете дізнатися у нашого менеджера за вказаним вище телефоном або ж ознайомитися з нашим прайс-листом, розміщеним на цій сторінці.
Салон авто після хімчистки Шкіряний салон BMW після хімчистки Результат хімчистки салону автомобіля Seat Cалон авто Mercedes після професійної хімчистки

Ціни на хімчистку салону

Послуга Ціна, грн.
Всього салону автомобіля від 3500
Окремо багажника 500
Окремо стелі салону 900
Окремо підлоги, або 1го ряду сидінь 900
Усіх автомобільних карт 700
Пластика салону 500
Усіх автомобільних килимків 400

Чому варто вибрати наш автосервіс

Якісне обладнання

У роботі ми використовуємо професійний апарат для хімчистки автомобіля Tornador. За допомогою спеціально розробленої технології, він дозволяє очищати забруднення паром навіть у найбільш важкодоступних місцях салону.


Надійне обслуговування

Лише 5 годин і ваше авто матиме оновлений свіжий вигляд, а ви залишитеся задоволені якісним і комплексним сервісом!


Зона відпочинку

На території нашого автосервісу знаходиться затишне кафе, де ви зможете випити чашку кави або повноцінно пообідати, поки ваш автомобіль знаходиться на обслуговуванні. У нашому меню дуже смачні бізнес-ланчі!


Часті запитання про хімчистку авто

Як здійснюється хімчистка салону?

Наш сервіс проводить професійну хімчистку салону. Раніше автовласники для цього процесу використовували губки та миючі засоби, які збивалися в піну. При обробці вона вбирала в себе бруд і пил. На нашій СТО ми для цього використовуємо спеціальний апарат Торнадор. Він являє собою паровий «пилосос», який за допомогою повітря, що знаходиться під внутрішнім тиском, спочатку локалізує забруднення всередині сидіння, а потім всмоктує частинки і витягує їх назовні. Потім сидіння обробляються парою для додаткової дезінфекції. Торнадор працює в декількох режимах інтенсивності. З його допомогою салон очищається повністю, включаючи дверцята і стелю, що робить його дуже універсальним.

Як часто потрібно проводити хімчистку машини?

Ця процедура, як правило, проводиться у міру забруднення сидінь і салону в цілому. У теплу пору року (влітку або навесні) чистка повинна проводитися частіше за рахунок постійного попадання пилу та бруду. Також варто врахувати, що часте перебування в машині домашніх тварин вимагає більш регулярної обробки салону, з огляду на скупчення вовни.

Регулярна і своєчасна хімчистка салону також допомагає

  • зменшити ризик можливих проблем з електропроводкою, які може спровокувати бруд і пил;
  • знизити навантаження на систему кондиціонування авто - адже в неї неминуче потрапляють забруднення, що зібралися в салоні;
  • уникнути алергічних реакцій у водія і пасажирів, які можуть бути викликані частинками пилу;
  • збільшити вартість автомобіля під час його перепродажу.

Скільки часу займає автохімчистка?

Залежно від того, який матеріал (шкіра або текстиль) використаний у обробці салону вашої машини, автохімчістка може тривати до 4-5 годин. Наприклад, якщо салон обтягнутий тканиною, то повне висихання займе більше часу, а якщо крісла шкіряні, то це скоротить ваше очікування.

Які переваги хімчистки над доступними альтернативами?

Звичайно, деякі водії проводять чистку салону самостійно. Але потрібно розуміти, що ефект від неї буде набагато менший, ніж від професійної хімчистки в автосервісі. Навіть застосування спеціальних засобів і автохімії в домашніх умовах не дає потрібний результат. Використання ж спеціального обладнання здатне вичистити будь-які важкодоступні місця, усунути навіть найдрібніші й непомітні забруднення та плями, ліквідувати неприємні запахи. У результаті ви отримаєте чистий автосалон, а також хороший і приємний сервіс за доступною ціною.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися на хімчистку