вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Перевірка тиску й підкачування шин

Перевірка тиску й підкачування шин

Підкачка коліс - одна з найбільш затребуваних послуг будь-якого шиномонтажного сервісу, оскільки правильний тиск у шинах є гарантією безпечного пересування на автомобілі. Низький рівень тиску може призвести до аварій і перевитрати палива, тому важливо стежити, щоб його показник не виходив за межі норми, рекомендованої виробником.

Важливо вимірювати тиск тільки на холодних шинах і за допомогою спеціалізованого інструменту. Компанія DZigora Complex готова надати всім своїм клієнтам дану послугу швидко та дуже якісно! Підкачка шин, проведена в нашому сервісі, допоможе вам зберегти цілісність вашої гуми, уникнувши при цьому додаткових витрат на паливо.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Перевірка тиску в шинах від 20
Підкачка шин від 20

Чому варто вибрати наш автосервіс

Сучасне обладнання

Наші прилади визначать тиск у шинах з високою точністю, а якісний компресор (пристрій для підкачки) забезпечить його правильне та надійне регулювання.


Гарантія результату

Досвідчені фахівці автосервісу відрегулюють рівень тиску в колесах згідно з рекомендаціями виробника, а також проведуть багато інших шиномонтажних робіт.


Зручності для клієнтів

Ми прагнемо створити комфортні умови для всіх своїх клієнтів, надаючи можливість провести хвилини очікування за чашкою ароматної кави в затишній зоні відпочинку на території сервісу.


Часті запитання

У чому небезпека порушення тиску в шинах?

Рекомендований тиск у шинах - встановлена ​​виробником величина, підтримка якої позбавить водія від ряду серйозних проблем.

  • Знижений тиск може привести до серйозної деформації шини, її перегріву та швидкого зносу. При цьому збільшується не тільки паливна витрата, а й небезпека порушення конструкції каркаса. Попадання в яму на дорозі за таких умов часто тягне за собою пошкодження диска.
  • Тиск понад норму призводить до зносу середніх ділянок протектора і зменшення здатності коліс амортизувати нерівності дорожнього полотна. Крім цього, збільшується ймовірність розриву шини при попаданні колеса в яму.
  • Неоднорідний тиск у колесах - найнебезпечніша ситуація, оскільки вона може викликати зсув машини в процесі їзди в сторону колеса з великим тиском.

Як часто необхідно перевіряти тиск у шинах?

Перевірку тиску варто проводити з регулярністю раз на місяць. Також бажано зробити це в разі підготовки авто до тривалого переїзду.

Що таке «електронний датчик контролю тиску шин» і наскільки він необхідний?

Багато сучасних ТЗ забезпечені спеціальною системою контролю, яка моніторить рівень тиску в колесах і вчасно повідомляє водія про негативні зміни. Такі датчики не просто фіксують оберти коліс через АБС, а й оцінюють саме величину тиску повітря всередині. Подібний прилад істотно спрощує контроль за станом шин. Навіть якщо ваше авто не оснащено таким пристроєм, його можна придбати і встановити додатково (сам датчик встановлюється в колеса, а його приймач - у салон ТЗ).

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися