вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Ремонт і заміна автокондиціонера й фільтра салону

Ремонт і заміна автокондиціонера й фільтра салону

Автомобільний кондиціонер вже давно перестав бути предметом розкоші й є важливим технічним елементом, який на багатьох моделях авто входить у стандартну комплектацію. Система кондиціонування не тільки підтримує оптимальну температуру в салоні, але й регулює вологість повітря, очищає його від пилу й неприємних запахів, за що відповідає система фільтрів. Принцип дії цієї системи схожий з механізмом роботи звичайного домашнього кондиціонера (джерелом енергії при цьому є потужність двигуна), проте умови експлуатації куди більш суворі: автокондиціонер піддається постійному впливу вібрації, перепадів температур, різних забруднень. Тому регулярна діагностика та ремонт є запорукою успішної роботи кондиціонера в вашому авто.

Автосервіс DZigora здійснює комплекс послуг з діагностики та ремонту автокондиціонерів (заправка, заміна ременя, фільтрів салону, повна заміна кондиціонера) в Києві на Лівому березі за доступними цінами. Наші досвідчені майстри працюють зі знанням особливостей різних марок авто й увагою до кожного клієнта.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заправка автокондиціонерів у Києві від 450
Заміна ременя кондиціонера від 300
Заміна фільтра салону в Києві від 150
Заміна автокондиционера уточнюйте
Антибактеріальна чистка кондиціонера від 750

Чому варто вибрати наш автосервіс

Новітнє обладнання

У розпорядженні нашого автосервісу - найсучасніші пристрої для заправки та ремонту кондиціонерів, що дозволяє обслуговувати авто якісно й безпечно.


Оперативність

Усі операції по ремонту та заміні деталей будуть проведені в максимально стислі терміни (точний час робіт уточнюйте у наших співробітників в залежності від марки авто).


Комфортабельний рестобар

Поки фахівці працюють з вашим автомобілем, ви зможете відмінно провести час за чашкою кави.


Часті запитання

Коли необхідно проводити діагностику й ремонт автокондиціонера

Найбільш часті ознаки несправностей при роботі кондиціонера:

  • розгерметизація системи, витік фреону;
  • кондиціонер ледве працює, спостерігаються механічні заклинювання в роботі компресора;
  • з’явився неприємний запах у салоні;
  • кондиціонер не включається (відсутнє характерне клацання при включенні).

Більшість неполадок при роботі кондиціонера пов'язані з порушенням герметичності, що призводить до зниження тиску в системі. Своєчасне техобслуговування допоможе виявити навіть невеликі витоки, які ще не привели до видимих ​​несправностей. Фахівці після проведення діагностики зможуть точно сказати, як вирішити проблему: чи можна обмежитися лише заправкою хладагенту, чи необхідна заміна ущільнювачів або, можливо, неполадки усуне тільки ремонт компресора. У деяких, досить рідкісних, випадках автомобілю може знадобитися повна заміна кондиціонера.

Як дізнатися, що необхідна заміна фільтра салону

Більшість виробників авто рекомендують міняти салонний фільтр не рідше, ніж кожні 20-25 тисяч км пробігу. Однак, дані терміни завжди слід коригувати з урахуванням умов експлуатації машини: якщо ваш автомобіль використовується в пустельному кліматі, де в повітрі міститься багато частинок піску, або ж у великих містах, поблизу промислових зон, то час експлуатації фільтра значно зменшується. Зрозуміти, що пора замінити фільтр салону, можна за такими ознаками:

  • постійний неприємний запах у салоні;
  • підвищена вологість, запотівання вікон;
  • слабо відчувається робота кондиціонера в літню пору / пічки в зимовий період.

Експлуатація авто з засміченим фільтром салону може привести до інших неполадок у системі кондиціонування, тому ми радимо не зволікати зі зверненням у СТО.

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати

Записатися