вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Шиномонтаж у Києві (Лівий берег)

Шиномонтаж у Києві (Лівий берег)

Заміна або ремонт шин - це одна з тих потреб, з якою періодично стикається будь-який автомобіліст. Найбільш затребувані шиномонтажні роботи в період планової сезонної заміни шин, але ймовірність випадкового пошкодження покришки існує в будь-який час року. Якісний шиномонтаж у Києві допоможуть здійснити в автосервісі Dzigora Complex, розташованому на Лівому березі (Дніпровський район). У асортимент наших послуг входить заміна та ремонт пошкоджених покришок, зокрема вулканізація, балансування коліс, сезонна заміна шин з наступним зберіганням. Ми виконуємо шиномонтаж для коліс радіусом r13-r22. До ваших послуг попередній запис за допомогою онлайн-форми або за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки. Розцінки на послуги нашої шиномонтажной майстерні цілком доступні: ви можете в цьому переконатися, ознайомившись з прайс-листом, який знаходиться нижче.

Ціни на шиномонтаж

Діаметр Сталеві диски Легкосплавні (легкова) Джипи/мікроавтобус
R13 500 500  
R14 600 600  
R15 650 700 800
R16 700 800 900
R17 750 900 1000
R18   1000 1100
R19   1100 1300
R20   1200 1400
R21   1300 1500
R22   1400 1500
R23   1500 1600

Шиномонтаж в DZigora Complex Спеціаліст шиномонтажу DZigora Complex під час роботи

 

Чому варто вибрати наш автосервіс

Сучасне обладнання

У нас встановлений новітній шиномонтажний станок італійського виробництва (марки Mondolfo Ferro) з інструментом Multi Roller.

Швидкий сервіс

Вся процедура заміни шин займе близько 40 хвилин. Ви також можете записатися в автосервіс на зручний для вас час.

Власне кафе

Ви можете скоротати час за чашкою кави, поки фахівці змінюють або ремонтують покришки.

Часті запитання про шиномонтаж

Коли потрібно проводити шиномонтаж?

Основна причина звернення до шиномонтажу - це необхідність сезонної заміни покришок, тобто зміни зимової гуми на літню і навпаки. За умов звичайної їзди в межах міста (по хороших дорогах) шиномонтаж знадобиться два рази на рік. Проте, любителі агресивного керування та поїздок по бездоріжжю можуть зіткнутися з необхідністю міняти шини частіше.

Рекомендується регулярно оглядати покришки на предмет наявності ознак зносу: стирання протектора посередині або по краях, появи «гриж» (випинання), вм'ятин, горбків або тріщин на гумі. Також про знос може свідчити зменшення глибини протектора або зайва вібрація авто при русі по рівній дорозі. Помітивши несправності, не затягуйте зі зверненням до СТО: використання зношених шин знижує зчеплення з дорогою і може привести до аварії!

Варто зазначити, що не всі пошкодження шин вимагають їх повної заміни: дрібні проколи або порізи можуть бути усунені шляхом установки пластиру та вулканізації. «Грижі» в деяких випадках також підлягають ремонту шляхом відновлення кордового шару з наступною вулканізацією. Вартість цих послуг уточнюйте в нашому прайсі або безпосередньо у фахівців.

Що впливає на знос покришок?

Протектор шини неминуче зношується під час зіткнення з дорогою, проте швидкість цього процесу може бути різною й залежить від якості дорожнього полотна, стилю водіння, різних непередбачених ситуацій на дорозі. Поява «гриж» пов'язана з наїздом на яму або перешкоду, що може пошкодити кордовий металевий шар шини (особливо в разі недо- або перекачаних покришок); крім того, ніхто не застрахований від виникнення на гумі випадкових порізів або проколів.

Деякі види зносу, наприклад, поява діагональних вм'ятин, односторонній знос протектора тощо, можуть свідчити про інші неполадки: погане балансування коліс, неправильно виконане регулювання розвалу-сходження, знос елементів підвіски. Виявити і усунути ці несправності вам допоможуть майстри нашого автосервісу.

Від чого залежить прайс-лист на шиномонтаж?

Ціни на послуги шиномонтажу залежать, в першу чергу, від радіуса колісних дисків: чим більше ця величина, тим вищою буде вартість робіт. Цю залежність ви можете побачити в нашому прайсі. Також на ціну незначно впливає тип дисків - чавунні або сталеві. Також враховуйте той факт, що під час шиномонтажу може з'ясуватися необхідність додаткових робіт: наприклад, рихтування дисків або балансування коліс, вартість яких враховується окремо.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися