вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Ремонт, заміна та реконструкція ходової в Києві

Ремонт, заміна та реконструкція ходової в Києві

Ремонт ходової частини є однією з найчастіших робіт у рамках технічного обслуговування автомобіля. Це пов'язано з величезними навантаженнями, які отримує ця конструкція, адже всі недоліки дорожнього покриття безпосередньо позначаються на стані підвіски.

Автосервіс DZigora здійснює ремонт ходової частини в Києві на лівому березі за доступною ціною. Наші фахівці індивідуально підходять до вирішення проблеми кожного транспортного засобу, що гарантує найкращий і надійний результат. Перед початком робіт проводиться діагностика ходової частини, що дозволяє виявити всі існуючі неполадки. Замовити послугу по ремонту підвіски ви можете по телефону нашого СТО, або ж заповнивши форму знизу сторінки, після чого наші менеджери самі вам передзвонять.

Нижче ви можете ознайомитися з прайс-листом наших послуг, де вказана вартість ремонтних робіт. Заміна ходової частини вашого авто вимагає найбільш високоякісних запчастин, які ви також можете придбати у нас за доступними розцінками.

Ціни на ремонт ходової

Послуга Ціна, грн.
Заміна сальника напівосі (зі зніманням напівосі) від 550
Заміна сайлентблоків від 95
Зняття підрамника від 650
Заміна кульової опори від 380
Заміна важеля від 400
Заміна пильовика ШРКШа від 550
Заміна підшипника маточини від 450
Заміна подушок двигуна від 500
Заміна втулок стабілізатора (2 шт.) зі зняттям підрамника від 950
Заміна стійок стабілізатора від 120
Заміна втулок стабілізатора (2 шт.) від 240
Заміна амортизатора в пружині від 450
Заміна амортизатора без пружини від 250
Заміна ШРКШа (гранати) від 550
Ремонт карданного валу (кардана) уточнюйте

Чому варто вибрати наш автосервіс

Професіоналізм

Ми відповідально та професійно підходимо до вирішення ремонтних робіт будь-якої складності.


Італійське обладнання

У роботі ми використовуємо новітнє обладнання європейської якості.


Рестобар для відвідувачів

Для наших клієнтів працює рестобар, де ви зможете випити кави, поїсти і відпочити, поки ми ремонтуємо ваше авто.


Часті запитання про реставрацію ходової

Основні несправності ходової частини

Кожен досвідчений водій знає, що стан підвіски автомобіля має бути ідеальним, у іншому випадку неполадки можуть привести не тільки до несправності транспортного засобу, але навіть стати причиною аварійної ситуації на дорозі. Як же визначити, що вашому автомобілю потрібна реставрація ходової? У першу чергу, це нехарактерна поведінка легкового автомобіля, та навіть незвичні звуки. Варто задуматися якщо:

  • Машину веде вправо або вліво. Причиною може бути порушення розвалу-сходження або просто недостатньо накачані шини.
  • Раптове розгойдування автомобіля при поворотах і \ або гальмуванні. Швидше за все, спостерігається проблема з ресорами.
  • Якщо спостерігається вібрація під час керування авто, то причиною може виявитися цілий ряд проблем з підвіскою: пошкодження дисків коліс, зношеність маточини підшипників і кермового приводу, ослаблення гайок кріплення коліс та інші.
  • При незрозумілому стуку та шумі під час їзди водієві варто задуматися, адже причиною можуть бути - зношеність сайлентблоків важелів, пружини стійки, кульових опор і рульових наконечників, проблеми з амортизатором або кермовою рейкою.
  • Стук амортизаторів говорить у першу чергу про несправності, пов'язані з цією конструкцією.

Як часто потрібно проводити ТО та діагностику ходової

Найбільш ефективним і результативним буде проведення діагностики ходової частини кожного разу, коли ви проводите заміна мастила на СТО. Це пов'язано з тим, що не завжди можна самостійно помітити найменші порушення в роботі цієї конструкції. Набагато дешевше й ефективніше стане проведення ремонту на ранніх етапах. Також, рання діагностика та своєчасне ТО може убезпечити вас від аварійної ситуації на дорозі.

Скрип при поворотах також говорить про різного ступеня зношеності амортизаторів та інших деталей підвіски.

Що негативно впливає на стан ходової

Стан київських доріг дуже незадовільний. Найменші вибоїни, нерівності можуть привести до пошкоджень коліс або прискорити знос комплектуючих ходової частини автомобіля. Також удари й аварійні ситуації на дорозі можуть стати причиною порушення злагодженої роботи підвіски. На жаль, не завжди можна відразу ж помітити пошкодження. Іноді стуки та вібрації під час руху з'являються дуже раптово, хоча можуть бути результатом пошкодження, яке було нанесено давно.

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати

Записатися