вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Зарядка і заміна акумулятора

Практично кожен водій хоча б раз у житті стикався з проблемою, коли заряду акумуляторної батареї не вистачає, щоб завести авто. Особливо поширена така ситуація в зимовий період, оскільки при низьких температурах повітря акумулятор тримає заряд гірше. Якщо машина багато днів простояла на морозі й не використовувалася, то проблеми із зарядом практично гарантовані.

Логічним рішенням у такому випадку буде «прикурити» від батареї іншого автомобіля, але це допоможе, тільки якщо попереду довга поїздка. Декількох кілометрів по місту навряд чи вистачить, щоб забезпечити заряд, і на наступний день процедуру доведеться повторити. Тут допоможе зарядка автомобільного акумулятора спеціалізованим пристроєм.

У автосервісі DZigora Complex ми пропонуємо вам швидко та надійно зарядити АКБ вашого автомобіля. Крім того, якщо виявиться, що батарея вийшла з ладу, то ми можемо виконати й заміну акумулятора. Наш комплекс розташований на Лівому березі Києва, в Дніпровському районі. На обслуговування ви можете записатися на будь-який зручний для вас час, оскільки ми працюємо без вихідних. Для цього зателефонуйте або заповніть спеціальну форму в нижній частині сторінки.

Ціни на зарядку та заміну акумулятора

Послуга Ціна, грн.
Заміна акумулятора (під капотом) від 100
Заміна акумулятора (в багажнику) від 200
Заміна акумулятора (під сидінням) від 200
Зарядка акумулятора від 150

Чому варто вибрати наш автосервіс

Найкоротші терміни

Ми прагнемо обслужити кожного клієнта в день звернення й максимально швидко, а в разі попереднього замовлення підберемо зручний для вас час.


Італійське обладнання

Ми застосовуємо обладнання європейської якості: зарядні пристрої, призначені спеціально для автомобільних акумуляторів. Вони забезпечують необхідний рівень напруги й мають функції регулювання струму.


Власний кафе-бар

Поки акумулятор вашого авто заряджається під контролем фахівців, ви можете приємно провести час в затишному кафе на території нашого комплексу. Тут можна замовити не тільки різні напої, а й повноцінний гарячий обід.


Часті запитання про акумулятор

Чому краще заряджати акумулятор в автосервісі?

Багато автолюбителів, бажаючи заощадити, намагаються зарядити АКБ самостійно. Наведемо кілька причин, чому це все-таки краще робити в спеціалізованих сервісних центрах.

  1. Якість зарядних пристроїв. Більшість «зарядок» від іншої техніки (ноутбуків, телефонів ...) для акумулятора авто не підходить, оскільки вони не видають необхідної величини напруги, а часом навіть можуть пошкодити батарею через занадто високу силу струму. Якщо ж ви вирішили придбати спеціальний зарядний пристрій, то слід пам'ятати, що його необхідно обирати й регулювати відповідно до характеристик вашого акумулятора. Незнання особливостей зарядки також може привести до проблем.
  2. Можливість відновлення батареї. Трапляється, що через тривалий простій пластини акумулятора сульфатується, і він вже не може зарядитися в звичайному режимі. Професійні зарядні пристрої можуть допомогти в такій ситуації: за допомогою декількох циклів зарядки-розрядки вони видаляють сульфатний наліт і «повертають до життя» батарею.
  3. Слідування правилам техніки безпеки. При зарядці АКБ виділяє ряд шкідливих для людини речовин: сірчистий газ, сурм'янистий водень та інші, які також можуть осідати на стінах і меблях, продовжуючи свою дію довгий час. Тому категорично не рекомендується заряджати акумулятор у житлових приміщеннях, а якщо ви робите це в гаражі, то він повинен добре провітрюватися. Крім того, в процесі зарядки виділяється і водень, який у суміші з киснем повітря вибухонебезпечний.

Коли необхідна заміна акумулятора?

Чітко визначені терміни, після яких потрібно замінювати акумуляторну батарею, назвати важко - вони залежать в основному від умов експлуатації. Так, якщо ви використовуєте автомобіль не занадто часто, то акумулятор може ефективно прослужити до 5-6 років; якщо ж батарея піддається щоденним інтенсивним навантаженням, то вона може вийти з ладу і за 1-2 роки. У процесі використання акумулятор неминуче втрачає такі якості:

  • ємність - у батарей віком понад 5 років вона зазвичай знижується в кілька разів;
  • силу струму запуску - невелике її зниження не є критичним, але з певного порогу це призведе до неможливості завести авто;
  • здатність приймати заряд. Втрата заряду в режимі простою, навпаки, збільшується. Часто сигналом до заміни є те, що навіть після повної зарядки батарея не може забезпечити запуск двигуна або швидко розряджається.

Наші сертифікати

Записатися