вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Ремонт системи охолодження двигуна

Ремонт системи охолодження двигуна

Під час роботи двигуна внутрішнього згоряння в автомобілі теплова енергія, яка утворюється при згоранні палива, перетворюється в механічну. Сам агрегат при цьому неминуче піддається дії дуже високих температур, які можуть завдати шкоди його деталям. За відведення надлишків тепла від двигуна відповідає система охолодження. У сучасних автомобілях найчастіше встановлюється рідинне охолодження закритого типу, де в ролі охолоджуючої рідини виступає антифриз або вода.

Неполадки в системі охолодження двигуна можуть обернутися дуже неприємними наслідками. Особливо небезпечний перегрів двигуна: якщо вчасно не зупинитися і не охолодити агрегат, то це напевно призведе до серйозних пошкоджень і дорогого ремонту. Надмірне зниження температури мотора також шкідливо для нього: при цьому підвищується в'язкість мастила і прискорюється знос деталей.

СТО DZigora Complex пропонує вам свої послуги з ремонту систем охолодження бензинових і дизельних двигунів авто в Києві. Автосервіс працює на Лівому березі (район метро Дарниця). Наші фахівці швидко розпізнають несправність і приймуть рішення про те, які елементи слід замінити. Потрібні деталі ви зможете придбати на нашому складі. Для запису на зручний час телефонуйте за вказаним номером телефону або заповнюйте форму в нижній частині сторінки.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна термостата
Заміна радіатора двигуна від 650
Заміна насосу системи охолодження (без зняття ременя ГРМ) від 650
Заміна рідини системи охолодження від 300

Чому варто вибрати наш автосервіс

Кваліфіковані майстри

Співробітники нашої СТО проведуть комплексну діагностику системи охолодження в авто, перевіривши наявність навіть найменших неполадок. Усі дії по ремонту попередньо обговорюються з клієнтом.


Оперативність виконання

Роботи по ремонту охолоджувальної системи двигуна ми виконуємо в день звернення, в максимально короткі терміни. Вам також не доведеться довго чекати запчастин - зазвичай вони є в наявності.


Комфортабельне кафе

У будівлі нашого автосервісу розташована затишна зона відпочинку, де ви можете не тільки дочекатися завершення ремонту, але й замовити смачні страви і напої.


Часті запитання

Які ознаки несправності системи охолодження?

Про те, що з охолодженням двигуна вашого автомобіля щось не так, можуть свідчити такі ознаки:

  • перегрів двигуна – найбільш очевидна та помітна, а також вельми небезпечна несправність;
  • переохолодження двигуна - не настільки небезпечно, але також вимагає уваги;
  • поява патьоків охолоджуючої рідини - свідоцтво розгерметизації в найрізноманітніших місцях (від з'єднань шлангів і патрубків до самого радіатора);
  • підвищений шум рідинного насоса - може говорити про вихід з ладу окремих його деталей.

Що слід робити, якщо двигун авто перегрівся в дорозі?

  1. У першу чергу зупиніться, вимкніть двигун і відкрийте капот, щоб агрегат охолоджувався швидше (так зазвичай роблять усі, а от далі можуть бути допущені фатальні помилки).
  2. У жодному разі не відкривайте пробку радіатора, поки двигун не охолов! Гарячий антифриз, що знаходиться під тиском, легко може викликати опіки. До того ж, видалення залишків охолоджуючої рідини із системи не допоможе: навіть гаряча, вона трохи вирівнює температуру деталей. Також не можна лити на двигун холодну воду: це лише погіршить становище, викликавши появу тріщин у деталях.
  3. Коли температура агрегату знизилася, а верхній шланг радіатора втратив пружність (тобто тиск у ньому знизився), можна акуратно відкрити пробку та повільно, щоб уникнути тріщин, долити в систему антифриз. Після цього, закривши пробку, пробуйте запустити двигун. Перевіряйте показники нагріву, працездатність вентилятора; подивіться, чи не витікає охолоджуюча рідина.
  4. Якщо ви виявили серйозну проблему в системі охолодження, яку усунути не виходить, то слід якомога швидше дістатися найближчої СТО. Можна спробувати знизити температуру мотора, включивши на максимальну потужність обігрівач, який буде відводити значну частину тепла.

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати

Записатися