вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Ремонт і діагностика вихлопної системи в Києві

Ремонт і діагностика вихлопної системи в Києві

Завдання вихлопної системи в автомобілі - відведення продуктів горіння (вихлопних газів) від двигуна, їх очищення і виведення назовні. Неполадки в ній приносять цілий ряд проблем: найчастіше це гучний "рев" мотору під час роботи, зниження потужності та поява неприємного запаху відпрацьованих газів всередині авто. Використовувати автомобіль у такому стані не просто некомфортно - це може зашкодити довкіллю й здоров'ю пасажирів.

Найпоширеніші причини таких неполадок - це пошкодження елементів глушника, колектора або прийомних труб, а також вихід з ладу каталізатора. Ремонт цих вузлів - процедура не найскладніша, однак при його виконанні важливо підібрати правильну деталь і надійно монтувати її. Інакше порушення герметичності швидко призведе до повторних несправностей. Тому ми рекомендуємо доручити цю роботу фахівцям.

Майстри автосервісу DZigora Complex швидко та кваліфіковано відремонтують вихлопну систему вашого авто! Перелік послуг, які ми надаємо, а також ціни на них представлені в таблиці нижче. Ви завжди можете заздалегідь записатися на обслуговування, заповнивши форму внизу цієї сторінки або зателефонувавши за номером, вказаним угорі.

Ціни на ремонт вихлопної системи

Послуга Ціна, грн.
Діагностика вихлопної системи від 150
Заміна глушника від 500
Заміна задньої частини глушника від 250
Заміна середньої частині глушника від 300
Заміна випускного колектора від 350
Видалення каталізатора від 250
Зварювальні роботи від 200

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати

Записатися