вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Послуги автосервісу для корпоративних клієнтів

Послуги автосервісу для корпоративних клієнтів

Для будь-якої компанії, робота якої пов'язана з утриманням великого автопарку, справжнім «головним болем» стає технічне обслуговування автомобілів. Перевірити й замінити мастило та фільтри, змінити шини з літніх на зимові й навпаки, провести плановий техогляд, вимити кузов і почистити салон - усе це потрібно регулярно робити з кожним автомобілем. А час від часу сюди додається також неминучий невеликий або великий ремонт.

Київський автосервіс DZigora Complex готовий допомогти вам у вирішенні цих проблем! Напишіть нам, використовуючи форму внизу сторінки, або замовте зворотний дзвінок, натиснувши на кнопку праворуч. Ми розглянемо ваше звернення і підберемо оптимальну пропозицію в залежності від цілей використання авто (наприклад, надання транспортних послуг, перевезення співробітників або здача в оренду) та інших факторів. Також готові до партнерства зі страховими компаніями для гарантійного обслуговування автомобілів клієнтів. Усі нюанси співпраці будуть закріплені в офіційному договорі, складеному за всіма вимогами законодавства.

Щоб дізнатися ціни на корпоративне обслуговування, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: (093) 745-00-88 (СТО) або (063) 377-60-05 (автомийка).

 

Чому варто вибрати наш автосервіс

Професіоналізм

Наш автосервіс укомплектований сучасним європейським обладнанням, а співробітники володіють багаторічним досвідом роботи з авто всіх популярних марок. Це дозволяє завжди надавати високий рівень сервісу з гарантією якості.


Фіксовані ціни

Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо стабільні розцінки на роботи, що дозволить вам точно спланувати витрати на обслуговування ваших автомобілів. За умови довгострокової співробітництві можливі знижки.


Індивідуальний підхід

Складаючи договір на обслуговування, ми враховуємо потреби кожного клієнта. Обслуговуємо різні класи та моделі авто без обмежень за віком, а також корпоративні автопарки різного розміру (від 1 автомобіля до десятків).


Часті запитання

Які форми оплати ви приймаєте?

У більшості випадків ми співпрацюємо з юридичними особами на умовах передоплати в безготівковій формі. Однак, готові розглянути й інші варіанти оплати в індивідуальному порядку (наприклад, за фактом виконання робіт). Приймаємо платежі як із ПДВ, так і без нього.

Яку документацію ви можете надати?

Крім договору про співпрацю, ми також надаємо уніфіковані документи після проведення обслуговування, які ви зможете використовувати для звітності: акт виконаних робіт, замовлення-наряд і накладну на товари.

Які види робіт ви виконуєте?

Ми надаємо широкий спектр послуг СТО: від планової діагностики різних систем автомобіля до капітального ремонту. Також надаємо послуги шиномонтажу та автомийки, включаючи хімчистку салону й детейлінг. З повним списком робіт, які ми виконуємо, ви можете ознайомитися на цій сторінці.

Чи надаєте ви необхідні запчастини для ремонту?

Ми співпрацюємо з постачальниками запчастин, а також мастил та інших витратних матеріалів; є офіційними дилерами ряду марок, що підтверджено сертифікатами. Тому вам не доведеться турбуватися про пошук: ми завжди готові в стислі терміни надати все необхідне для ремонту. Також ви можете звернутися до нас заздалегідь для попереднього замовлення запчастин.

Чи зможете ви організувати доставку авто у випадку форс-мажору?

Якщо в дорозі ваш автомобіль вийде з ладу, то ми забезпечимо замовлення евакуатора й доставку авто в наш сервіс. З вами на зв'язку завжди буде менеджер, який готовий допомогти в непередбаченій ситуації та відповісти на ваші запитання.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Зв'язатися з нами