вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Полірування фар у Києві

Світло фар вашого автомобіля стало тьмяним, а видимість у темний час доби погіршилася? Не поспішайте вирушати в магазин за новою оптикою. Можливо, ваші фари врятує якісна професійна поліровка. Під час поїздок автомобільна оптика неминуче піддається впливу частинок щебеню, гравію та піску, які залишають на поверхні пластика дрібні подряпини й потертості. Саме вони згодом роблять фари матовими, через що інтенсивність світла падає. Полірування допомагає позбутися подряпин і вирішити проблему.

Автосервіс DZigora Complex на Лівому березі Києва пропонує послуги полірування фар авто за розумними цінами. Ми працюємо без вихідних, а також надаємо можливість запису на зручний час по телефону або за допомогою онлайн-форми.

Ціни на полірування фар

Послуга Ціна, грн.
Полірування фар від 150 (1 шт.)

Чому варто вибрати наш автосервіс

Досвідчені фахівці

Майстри нашого автосервісу мають багатий досвід полірування і дбайливо ставляться до оптики. Вони допоможуть вам досягти гарної прозорості фар і поліпшити безпеку на дорозі.


Професійне обладнання

Для обробки фар ми використовуємо якісні полірувальні машинки, а також спеціальні перевірені абразивні пасти, які не шкодять оптиці автомобіля.


Комфортабельне кафе

Якщо ви зголодніли, то до ваших послуг затишне кафе Giraffe на території автосервісу. Тут можна з комфортом згаяти час, поки майстри зайняті вашим авто, випити кави і перекусити.


Часті запитання про полірування фар

Як виконується полірування автомобільних фар?

На сучасних автомобілях, з метою зниження травмонебезпечності при ДТП, встановлюються полікарбонатні («пластикові») фари, які дуже добре піддаються поліруванню. Полірування скляних фар є більш трудомісткою і дорогою процедурою.

Перед початком професійного полірування в нашому автосервісі фари демонтуються, щоб фахівець отримав безперешкодний доступ до країв деталі. Сама процедура проводиться за допомогою полірувальної машинки на невисокій швидкості обертання в два етапи:

  • обробка абразивною пастою з великими частками, щоб видалити найглибші подряпина на полікарбонаті;
  • обробка іншою пастою - з більш дрібними абразивними частинками, яка усуває дрібні подряпини, зокрема й ті, які були залишені попередньою пастою.

Після завершення процедури фари ретельно промиваються, висушуються та монтуються на автомобіль. Досвід показує, що професійна поліровка здатна збільшити яскравість світла помутнілої оптики приблизно на третину.

Чи можна відполірувати фари самостійно?

Сьогодні на ринку автомобільних товарів можна знайти чимало рішень для самостійного полірування. Так, наприклад, існують універсальні абразивні пасти, які підходять для обох етапів обробки фар: у процесі полірування великі частки такої пасти розпадаються на дрібніші.

Виконати полірування такою пастою можна й самому. Потрібно нанести її на оптику за допомогою рушника і розтерши. Однак, видалити глибокі подряпини таким чином неможливо, тому результат буде гіршим, ніж при обробці полірувальною машинкою. Якщо ж ви захочете витратитися на машинку, то слід мати на увазі, що без належного досвіду є ризик пошкодити верхній шар пластику, встановивши занадто високу швидкість обертання або поліруючи занадто довго.

Крім цього, тільки досвідчений фахівець може безпомилково визначити, чи добре відполірована фара. Тому для якісного і безпечного полірування ми рекомендуємо звертатися в автосервіс.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися