вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Заміна комплекту зчеплення в Києві

Заміна комплекту зчеплення в Києві

Вузол зчеплення є частиною трансмісії автомобіля і виконує функцію тимчасового роз'єднання двигуна і трансмісії, а потім плавного їх з'єднання. Це необхідно під час перемикання передач, а також під час гальмування. Механізм зчеплення є дуже складним, а його деталі схильні до зносу в процесі експлуатації авто, тому вимагають регулярної перевірки та заміни. Виконати заміну зчеплення якісно та безпечно, а також за доступними цінами в Києві на лівому березі вам допоможуть майстри нашого автосервісу DZigora. Ви можете попередньо записатися на обслуговування, подзвонивши по телефону або заповнивши форму нижче на цій сторінці. Орієнтовний прайс на роботи вказано в таблиці нижче. Щоб дізнатися, скільки буде коштувати заміна саме у вашому випадку, звертайтеся до наших фахівців.

Вартість заміни зчеплення

Послуга Ціна, грн.
Без зняття підрамника від 1800
Зі зняттям підрамника від 2200
Заміна зчеплення (повний привід) від 2500

Чому варто вибрати наш автосервіс

Найкоротші терміни

Ми прагнемо обслужити кожного клієнта в день звернення, а в разі попереднього замовлення підберемо зручний для вас час.


Оригінальні деталі

Наш автосервіс запропонує вам варіанти комплекту зчеплення, якщо у вас немає можливості купити його самостійно.


Власний кафе-бар

Оскільки заміна зчеплення вимагає певної кількості часу, ви завжди зможете відпочити в нашому рестобарі за чашкою кави, поки фахівці обслуговують ваше авто.


Часті запитання про заміну зчеплення

Які основні причини зносу зчеплення?

Основні фактори, що ведуть до швидкого зносу зчеплення - це рух по нерівних дорогах, що приводить до високих навантажень на ходову частину, а також необережне поводження з автомобілем: часті різкі старти і прискорення, постійне утримання педалі зчеплення, наприклад, при зупинці на світлофорах. Однак навіть при дотриманні всіх правил експлуатації й на якісному дорожньому полотні знос диска зчеплення все одно заявить про себе, тільки значно пізніше.

Коли потрібно міняти зчеплення?

Виробники авто зазвичай не обмовляють чітких термінів заміни зчеплення, оскільки все дуже залежать від навантажень на автомобіль і манери керування. У середньому, в умовах вітчизняних доріг, заміну необхідно проводити через 80-100 тис. км пробігу, а звертатися в автосервіс для перевірки і, за необхідності, регулювання зчеплення рекомендується кожні 20 тис. км. Також існує ряд тривожних ознак, які свідчать про те, що, можливо, потрібна діагностика та ремонт зчеплення:

  • відбуваються затримки старту автомобіля;
  • зчеплення пробуксовує при перемиканні передач;
  • з'явилися нехарактерні звуки (наприклад, свист) при вижимі педалі зчеплення;
  • педаль зчеплення западає.

Що входить у комплект?

Повна заміна комплекту зчеплення включає в себе установку наступних деталей:

  • корзини (кожуха з натискним диском у зборі);
  • вичавного підшипника в зборі з муфтою;
  • веденого диска.

Процедура заміни може сильно відрізнятися для різних марок авто: наприклад, може знадобитися зняття підрамника. Уточнити, як це вплине на ціну заміни зчеплення можна у фахівців нашого автосервісу.

Чи можна змінювати окремі елементи зчеплення, а не весь комплект?

Якщо несправні тільки деякі деталі зчеплення, то можна замінити їх, не чіпаючи інші працездатні елементи. Однак ми рекомендуємо замінювати комплект зчеплення повністю, оскільки в подальшому старі запчастини можуть вийти з ладу набагато раніше, а їх заміна потребує повторного розбирання всього вузла, що призведе до додаткової витрати часу та грошей. Якщо у вас залишилися сумніви з цього приводу, ви завжди можете обговорити виниклі питання з майстром автосервісу особисто.

Скільки часу займає заміна зчеплення?

Час заміни комплекту зчеплення складає близько 4-х годин. Тривалість робіт залежить від моделі та марки авто. Це пов'язано з особливістю конструкції деяких автомобілів, тому може знадобитися виконати ряд додаткових операцій, які можуть вплинути на кількість часу необхідного для ремонту зчеплення. Дізнатись детальніше інформацію ви завжди можете у наших спеціалістів автосервісу особисто.

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати

Записатися