вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Чорніння шин

Звичайно автомобіль втрачає свої первинні зовнішні характеристика, чи то яскравість фарби, чи чистоту окремих деталей. Для того щоб виправити таку ситуацію, варто періодично звертатися на автомийку для проведення особливої ​​процедури, яка називається детейлінг. Вона являє собою комплекс маніпуляцій з догляду та відновленню інтер'єру й екстер'єру автомобіля. У процесі застосовуються різні професійні засоби, апарати та методики для досягнення найкращого результату.

Одним із елементів детейлінгу екстер'єру можна назвати й процедури, пов'язані з відновленням первісного вигляду шин. Часта експлуатація авто, бруд на дорогах, хімікати, сіль, характер водіння - все це зношує вашу резину. Повернути її первісний вигляд дозволять саме ці маніпуляції.

Автосервісом Dzigora проводиться чорніння шин у Києві на лівому березі. Вартість даної процедури ви можете дізнатися, ознайомившись з прайс-листом на нашому сайті нижче або ж зателефонувавши менеджеру за номером, вказаним на сторінці вище.

Можливо, вас також можуть зацікавіти інші послуги нашого комплексу:

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Легкових авто 110 за 4 шт.
Позашляховиків, а/м представ. класу, мікроавтобусів, мінівенів 130 за 4 шт.

Чому варто вибрати наш автосервіс

Професіоналізм

У нашому автосервісі працюють люди з виключно високими кваліфікаційними навичками і тривалим досвідом роботи у своїй сфері. Знання ними своєї справи підтверджується численними позитивними відгуками наших постійних клієнтів. 


Швидкість

Дана процедура проводиться легко та швидко. Вона не займе півгодини вашого часу, але в той же час дозволить отримати відчутний результат у результаті проведення процедури чорніння.


Зона відпочинку

На території нашого автосервісу ми обладнали комфортну зону відпочинку для відвідувачів. Тепер, поки ви чекаєте закінчення надання послуг із обслуговування машини, у вас є можливість випити чашку кави або ж пообідати в нашому рестобарі.


Часті запитання

Як здійснюється чорніння шин?

Хоча процедура чорніння резини досить проста, виконання її професіоналами на автомийці забезпечить вам більш тривалий і стійкий ефект. Спочатку проводиться миття автомобіля або окремо шин. Це пов'язано з тим, щоб особливий засіб, що використовується для процедури, покривав всю поверхню шини. Якщо ж ваше авто чисте, то колеса, як правило, просто продуваються. Після нанесення спеціальної рідини, її надлишки забираються звичайною синтетичною матерією з дисків. Після цього варто почекати приблизно 10-15 хвилин для того, щоб все вбралося, і можна виїжджати! Що стосується засобів, які використовуються для даної процедури, то можна виділити наступні:

  • Fortela Nero - повертає первісний глибокий чорний колір гумі, маскує численні потертості на поверхні, а також запобігає потріскуванню шин. Використовується в концентрованому вигляді або розводиться водою.
  • Fortela Nero VS - цей засіб виготовляється на силіконовій основі, підвищує здатність шин до відштовхування вологи й продовжує термін експлуатації шин у цілому. Ця речовина надається вже готовою до використання в її первісному вигляді. ЇЇ застосовують для глибшого відновлення.
  • Plex Blackit - захищає гумові вироби (використовується не тільки для шин) від негативного впливу зовнішнього середовища, стирання. Є екологічно чистим продуктом.
  • Turtle Wax - змінює зовнішній вигляд шин, покращуючи їх характеристики шляхом створення особливого захисного шару. Володіє антистатичними властивостями, які перешкоджають осіданню на гумі різних частинок пилу та бруду.

Як часто можна робити чорніння шин?

Зазвичай потрібно просто спостерігати за станом ваших шин. Якщо ви стали помічати, що колір значно потьмянів, то це вже привід для звернення на автомийку за даною процедурою. Також чорніння слід проводити перед закладкою на зберігання гуми по сезону.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися