вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна ГРМ у Києві

Газорозподільний механізм (ГРМ) в автомобільних двигунах внутрішнього згоряння відповідає за управління газовими потоками: подачу повітря або паливно-повітряної суміші, а також випуск відпрацьованих газів, що забезпечується шляхом своєчасного відкриття і закриття відповідних клапанів. Крім, власне, клапанів, ГРМ включає в себе розподільний вал, роликові важелі, ремінь, пружину й інші елементи. У тій чи іншій мірі ці деталі схильні до зносу, що може в результаті привести до поломки ГРМ і несправності двигуна. Послуги з ремонту та заміни ГРМ на Лівому березі Києва вам завжди може запропонувати автосервіс Dzigora Complex. Наші кваліфіковані майстри проведуть ремонт якісно і за приємними цінами. Завжди у вашому розпорядженні можливість попереднього запису по телефону або за допомогою онлайн-форми внизу даної сторінки.

Ціни на заміну ГРМ

Послуга Ціна, грн.
Дизельний двигун (8 клапанів) від 1800
Дизельний двигун (16 клапанів) від 2200
Опозитний двигун від 2200
Бензиновий двигун (6 - 8 циліндрів) від 2000
Бензиновий двигун (8 клапанів) від 1200
Бензиновий двигун (16 клапанів) від 1400
Заміна водяного насоса (без зняття ременя ГРМ) від 650
Заміна ременя поліклинового від 300
Заміна ролика обвідного ременя поліклинового від 300
Заміна ролика натяжного ременя поліклинового від 300

Чому варто вибрати наш автосервіс

Професійне обслуговування

Фахівці нашого автосервісу працюють зі знанням особливостей двигунів різних моделей авто, проводячи заміну максимально акуратно та якісно.


Власний магазин автозапчастин

Вам не доведеться шукати необхідні запчастини десь іще: широкий асортимент деталей від офіційних виробників ви зможете знайти безпосередньо в автосервісі.


Затишний рестобар

До ваших послуг - відмінне місце для того, щоб скоротати час за чашкою кави або подивитися спортивні матчі, поки ми обслуговуємо ваш автомобіль.


Часті запитання

Коли потрібна заміна ременя ГРМ?

Періодичність заміни ременя залежить від різних чинників, у першу чергу - від марки автомобіля й умов експлуатації. Зарубіжні виробники авто часто встановлюють термін служби ременя ГРМ у районі 100-120 тис. км пробігу, але майстри часто рекомендують робити заміну раніше - після 50-80 тис. км. Ступінь зносу ременя можна оцінити й самостійно, уважно оглянувши його поверхню на предмет наявності тріщин. Поява мікротріщин не означає, що ремінь незабаром обірветься, оскільки всередині він посилений металевою основою. Однак, якщо знос добре помітний, то варто звернутися в СТО, оскільки при обриві ременя можуть погнутися клапани, що стане причиною більш серйозних поломок і дорогого ремонту ГРМ.

Чи потрібно замінювати відразу весь механізм ременя ГРМ?

Багато автовиробників радять одночасно із заміною зубчатого ременя ГРМ міняти також інші супутні деталі: ролики, натягувачі та помпу (водяний насос). Іноді випускаються і спеціальні комплекти для таких цілей (наприклад, ремінь + ролики). Найчастіше така комплексна заміна буде вигіднішою за часом і вартістю послуг, до того ж знос цих деталей часто буває важко виявити. Термін служби, наприклад, помпи при цьому приблизно можна порівняти з терміном служби ременя. Остаточне рішення щодо заміни вам зможуть підказати фахівці в залежності від марки та віку авто, а також часу служби самих запчастин.

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати

Записатися