вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Детейлінг авто в Києві

Детейлінг авто - це комплекс заходів по догляду за транспортним засобом, спрямований на максимальне відновлення первісного вигляду кузову, салону, а також видимих ​​елементів ходової частини. Крім цього, поняття автодетейлінга включає в себе не тільки послуги з наведення зовнішньої і внутрішньої краси, воно передбачає нанесення спеціальних засобів (нанопокриттів), які спрямовані на захист лакофарбового покриття, пластику, скла та шкіри салону від негативного впливу механічних (подряпин, дрібних порізів) і фізичних (ультрафіолет, вода) факторів середовища.

Послуги професійного детейлінгу ще не є чимось повсякденним для автомобілістів України та Києва, зважаючи на відсутність достатньої кількості фахівців на ринку, а також відносно дорогою вартістю захисних засобів, які імпортуються з-за кордону. Проте, детейлінг - це не просто автокосметика, примха, підкреслення власного іміджу. Часто це буває вимушеним заходом, коли водій хоче виправити деякі дефекти або пошкодження ЛФП, викликані дрібними ДТП, неякісною мийкою або поліруванням.

Спеціалізований автосервіс Дзігора (DZigora) надає весь спектр послуг з професійного детейлінгу автомобілів у Києві на лівому березі. Для вашої зручності ми працюємо без вихідних з 8 до 22 години. Щоб записатися на послуги детейлінгу, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними у верхній частині сторінки. Вони допоможуть підібрати зручний час для вашого візиту. Дізнатися вартість детейлінгу ви можете в нашому прайс-листі, розміщеному нижче.

Ціни на детейлінг

Послуга Ціна, грн.
Трьохфазна мийка авто від 620
Хімчистка дисків від 380
Підготовка ЛФП від 450
Полірування кузова від 2500
Захист кузова від 450

Чому варто вибрати наш автосервіс

Оригінальні нанопокриття

У роботі ми застосовуємо якісну нанокераміку та рідке скло перевірених брендів - Ceramic Pro, CQuartz, Gyeon, Everglass, Adamant. Вони недешеві, але краще доплатити за якість, ніж недовго радіти від дешевого сервісу.


Професійне обладнання

У комплекс детейлінгу входить полірування кузова за допомогою професійного обладнання марки Makita з декількома шліфувальними головками різного ступеня абразивності.


Рестобар

Для зручності наших клієнтів ми обладнали невелике, але затишне кафе, де ви можете випити чашечку кави або пообідати, поки ваше авто знаходиться на обслуговуванні.


Часті запитання про детейлінг і нанесення рідкого скла

Що входить у комплекс послуг по детейлінгу екстер'єру?

Умовно, весь комплекс послуг по автодетейлінгу можна розділити на дві великі групи:

 • роботи по зовнішньому вигляду, детейлінг елементів ходової частини, захист кузова;
 • роботи по інтер'єру;

Відзначимо, що ці напрямки можуть бути замовлені клієнтом як у комплексі, так і окремо (наприклад, тільки внутрішні роботи по салону). Нижче ми детальніше розглянемо, які послуги входять у детейлінг зовнішньої частини авто.

Черговість робіт, виконуваних у рамках обробки кузова автомобіля:

 1. Мийка автомобіля. Ми здійснюємо мийку транспортного засобу безконтактним способом за допомогою низьколужних засобів, безпечних для хромованих частин, гумових деталей і пластика. Також проводиться миття покришок, колісних арок. Обробляються видимі частини ходової і гальмівної системи.
 2. Хімчистка дисків. Проводиться хімчистка колісних дисків за допомогою гелеобразних засобів. Ця процедура дозволяє очистити диски від забруднень, нальоту, слідів іржі, оксидів. Маніпуляції проводяться вручну за допомогою спеціального пензлика.
 3. Промивання кузова водою, ручна мийка. На цьому етапі ми проводимо додаткову ручну мийку кузова автомобіля для максимального видалення бруду і відкладень пилу у важкодоступних місцях. Використовуються пензлики, мочалка, розчин води й шампуню з нейтральною реакцією, чиста вода. Також проводиться очищення лобового скла, бічного та заднього скла, а також дзеркал.
 4. Підготовка ЛФП для полірування. Після миття автомобіль переміщують у спеціальне приміщення, де витримані певні мікрокліматичні умови (низька вологість, сухе повітря), де здійснюється підготовка кузова до полірування (видаляється бітум, обробка глиною для детейлінгу).
 5. Полірування кузова. Проводиться полірування кузова та фар автомобіля за допомогою інструменту Makita. Використовуються різні пасти та головки різного ступеня абразивності залежно від стану ЛФП.
 6. Захисна поліровка. Кузов обробляються спеціальними засобами на вибір клієнта - твердими воском, рідким склом, нанокерамікою. Нанокерамічне покриття створює захисний шар на поверхні, оновлюючи зовнішній вигляд автомобіля.

У роботі по захисній поліровці фахівці автосервісу Дзігора використовують оригінальні якісні засоби іменитих брендів (див. Таблицю нижче).

Найменування

Фото

Опис

CQuartz UK Edition 30ml Kit

CQuartzUK

Рідке скло з дуже високим вмістом оксиду силіцію (70%) дозволяє домогтися максимального ступеня захисту кузова. На відкритому повітрі утворює керамічне покриття з великою міцністю та водовідштовхувальними характеристиками.

Gyeon Q2 Prime, Gyeon Mohs

GyeonQ2Prime,GyeonMohs

Одне з лідируючих нанопокриттів, яке одночасно і покращує, і захищає зовнішній вигляд кузова автомобіля під час полірування. Вміст оксиду кремнію - близько 50%, що дає приблизно 1 клас твердості за шкалою Мооса до стійкості ЛФП до подряпин.

Ceramic Pro

CeramicPro

Нанопокриття підходить для нанесення на кузов, а також оновлення шкіри салону, пластикових частин. Підсилює гідрофобність, захищає від ультрафіолету, додає насиченість кольору фарби.

Everglass

Everglass

Володіє гідрофобними й олеофобним властивостями, створює захисну плівку на поверхні автомобіля, яка охороняє кузов від подряпин, надає блиск. Ефект зберігається до трьох років. 

Gtechiq

Gtechiq

Революційний нанопокриття, яке надійно захищає ЛФП від впливу снігу, води, лужних і кислотних розчинів. Завдяки цьому засобу, пташиний послід видаляється дуже легко, без шкоди для поверхні кузова. Нанокераміка має хорошу репутацію серед світової спільноти детейлерів.

Willson BGG

Willson BGG

Автокосметика японського виробництва, яка має антистатичні властивості, гідрофобний і брудовідштовхуючий ефект. Захисна плівка з оксиду кремнію надовго вберігає автомобіль від дрібних подряпин.

Adamant

Adamant

Керамічне покриття Adamant з вмістом титану та твердістю 9h має антикорозійні властивості, перешкоджає утворенню полою на поверхні кузова, відштовхує воду, сніг, захищає від ультрафіолету, збільшує блиск і глибину фарби. Ефект зберігається до 3 років (або до 150 циклів миття).

Відзначимо, що ці кошти мають багато спільних характеристик, але різняться за вартістю, тому обов'язково звертайтеся до нас за консультацією, і наші фахівці допоможуть вам визначитися з тим, яку нанокераміку обрати конкретно у вашому випадку.

Крім цього, наші фахівці в якості бюджетної альтернативи нанакерамічним покриттям використовують у детейлінгу тверді воски:

 • Dark & black wax;
 • White super;
 • Pearl & metalik soft wax;
 • Authentic premium;
 • Fusso coat;
 • Mirror shine;
 • Carnauba wax 90;
 • Auto magic;
 • Sonax.

На завершальному етапі зовнішнього детейлінгу проводиться чорніння шин (за бажанням клієнта).

Що входить у комплекс послуг по детейлінгу інтер'єру?

Автодетейлінг внутрішньої частини автомобіля передбачає проведення наступних заходів.

 • Хімчистка салону. Хімчистка салону авто в нашому автосервісі проводиться за допомогою апарату Tornador, який локалізує забруднення всередині шкіри або текстильних покриттів, діє паром, а потім всмоктує частинки всередину. Це дозволяє не тільки вичистити салон від бруду, піску та пилу, але й зробити дезінфекцію.
 • Обробка скла й пластика всередині. За допомогою спеціальних засобів обробляється скло всередині салону, а також проводиться оновлення пластика за допомогою антистатичних або нанокерамічних засобів (на вибір замовника).

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися