вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Фарбування дисків

Колісні диски - як литі або ковані, так і звичайні залізні - є невід'ємною частиною не тільки функціоналу, а й зовнішнього вигляду авто. Останньому аспекту сучасні автомобілісти приділяють чимало уваги, оскільки вигляд дисків підкреслює загальне враження від машини.

 

Відмінний спосіб поліпшити презентабельність авто - це фарбування дисків. Якісно здійснити його своїми силами виходить далеко не завжди, тому надійніше буде звернутися за допомогою до професіоналів автосервісу DZigora Complex.

Фарбування дисків допоможе ефективно поліпшити зовнішній вигляд вашого автомобіля за допомогою варіювання кольору (чорний, матовий, хром, графітовий), використання різних технологічних прийомів. Запорукою успішності процедури виступає правильна обробка дисків перед фарбуванням - очищення поверхні за допомогою піскоструменевого апарату, яке допомагає не тільки видалити різноманітні забруднення, але й забезпечити тривалий ефект процедури.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Фарбування дисків від 1200

Чому варто вибрати наш автосервіс

Широкий спектр робіт

Фарбування сталевих і литих дисків може здійснюватися порошковою фарбою, рідкою гумою або емаллю в залежності від ваших побажань і типу поверхні. Також ми виконуємо ремонт дисків.


Гнучкість сервісу

DZigora Complex піклується про комфорт своїх клієнтів, підбираючи для кожного оптимальний графік робіт (за попереднім записом) і надаючи прийнятні ціни.


Якість і надійність

Використання сучасного обладнання разом з професіоналізмом працівників компанії забезпечує максимально якісний і тривалий результат.


Часті запитання

Для чого потрібне фарбування штампованих і легкосплавних дисків?

  • Щоб приховати наслідки механічних пошкоджень (зокрема після рихтування та прокатки).
  • Щоб закріпити результат реставраційних або зварювальних робіт.
  • Щоб відновити захисний шар металу.
  • Щоб змінити колір автомобільних дисків з міркувань дизайну (наприклад, відповідно до кольору кузова).

Які переваги дає полімерне фарбування дисків?

Процедура забезпечує міцність шару фарби на тривалий час. При цьому протягом усього гарантійного терміну, наданого сервісом, виключені здуття або розшарування лакофарбового шару. Диски після фарбування стійкі до загоряння, мають чудовий зовнішній вигляд і не втрачають свої експлуатаційні характеристики.

 

Для яких видів дисків підходить фарбування?

Хоча найчастіше власники фарбують литі диски, така процедура підходить практично для будь-яких варіантів цих виробів: від простих і невибагливих сталевих, які стануть виглядати набагато привабливіше, до найсучасніших титанових. Технологія фарбування для різних матеріалів може відрізнятися.

Що таке аквапрінт?

Це модна інновація, що забезпечує швидке нанесення малюнка та високу якість покриття. Так званий «друк на воді» останнім часом використовується не тільки для відновлення або прикраси дисків, але і для зміни зовнішнього вигляду практично будь-яких кузовних деталей авто. Технологія нанесення аквапрінта достатня проста:

  • ємність заповнюється водою певної температури (важливо забезпечити для рідини правильну жорсткість шляхом спеціальних домішок і розчинів);
  • на поверхні води розстеляється плівка із зображенням;
  • малюнок збризкують хімічним реактивом - активатором;
  • деталь, що вимагає забарвлення, плавно занурюють у воду разом із зображенням.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися