вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Сезонна зміна шин в Києві

Сезонна заміна шин з літніх на зимові є завданням номер один, яке необхідно виконати будь-якому автомобілісту до настання перших морозів, адже найменше порушення зчеплення в зоні контакту з поверхнею асфальту - через ожеледицю або осінній дощ - може привести до нещастя на дорозі. Крім цього, важливо також своєчасно зробити заміну шин на літні з настанням теплого сезону: покришки, призначені для водіння в холодну погоду, виготовлені з більш м'якої гуми, тому з підвищенням температури їх експлуатаційні якості погіршуються.

Автосервіс DZigora здійснює перевзування шин у Києві на лівому березі за доступною ціною. Наші співробітники швидко та якісно проведуть усі роботи, позбавивши вас від клопотів, які пов'язані із самостійним обслуговуванням транспортного засобу. Після цього, за бажанням, ви можете замовити у нас сезонне зберігання шин, що знімає з вам ще одну проблему.

У розпал сезону в нашому шиномонтажному центрі можливі черги, тому рекомендуємо записуватися заздалегідь. Для цього телефонуйте за номером телефону автосервісу або заповнюйте форму заявки, яка розташована внизу цієї сторінки.

Сезонная замена шин в автосервисе DZigora Complex Сезонная переобувка резины автомобиля Nissan Juke

Вартість сезонної заміни шин ви можете побачити в нашому прайс-листі.

Ціни на заміну шин

Діаметр Сталеві диски Легкосплавні (легкова) Джипи/мікроавтобус
R13 500 500  
R14 600 600  
R15 650 700 800
R16 700 800 900
R17 750 900 1000
R18   1000 1100
R19   1100 1300
R20   1200 1400
R21   1300 1500
R22   1400 1500
R23   1500 1600

Чому варто вибрати наш автосервіс

Швидкий сервіс

Заміна шин на зимові й навпаки буде проведена протягом 40 хвилин. 


Професіоналізм

Ми проводимо шиномонтаж за допомогою новітнього італійського обладнання.


Затишне кафе

Ви можете відпочити та поїсти, поки ми займаємося вашим автомобілем.


Часті запитання про зміну шин

Як здійснюється заміна шин?

Заміна резини на літню й навпаки здійснюється в нашому автосервісі досить швидко і в кілька етапів:

  • ми знімаємо колеса з машини і за допомогою спеціального шиномонтажного верстата демонтуємо старі покришки;
  • за потреби проводиться рихтування дисків і обробка герметиком;
  • на диск встановлюються нові зимові або літні шини;
  • проводиться балансування коліс;
  • після цього колеса встановлюються на машину.

Ми використовуємо шини, які привозять наші клієнти. Також, за бажанням, можемо запропонувати вам купити кілька варіантів літньої і зимової гуми, якщо у вас немає можливості купити покришки самостійно.

Ви також можете подивитися два невеликих відеоролика, на яких зображений процес сезонної заміни шин у нашому автосервісі.

Коли потрібно міняти шини?

Шини потрібно міняти в першу чергу:

  • коли виходить термін експлуатації покришок;
  • при зміні сезонів;
  • коли старі шини не підлягають ремонту.

Слід дуже уважно ставитися до заміни покришок. Шини повинні підходити до автомобіля, мати однаковий індекс швидкості й малюнок протектора. У іншому випадку можуть спостерігатися занос машини на поворотах або проблеми, пов'язані з водінням.

Дуже важливою є сезонна заміна шин. Зимова пора року зазвичай зустрічає нас ожеледицею, а для такої погоди важливо ефективне зчеплення з поверхнею дороги. Саме його забезпечує шипована зимова гума.

Перевзування гуми може коштувати дорого, тому деякі водії змінюють тільки одну пару шин. Якщо немає можливості замінити всі чотири колеса, зазвичай змінюється пара передніх. Але таким лайфхаком не варто зловживати, тому що це призводить до швидкого зносу задньої осі.

Чи можливе замовлення шин на вашому автосервісі?

Якщо ви не передбачили придбання шин для сезонної заміни заздалегідь, то ми оперативно зможемо запропонувати вам кілька варіантів прямо в нашому автосервісі. Наші співробітники зв'яжуться з працівниками складу та нададуть вам на вибір кілька моделей резини, які будуть ідеально підходити для вашого автомобіля. Наші партнери - всесвітньо відомі компанії, що пропонують покришки за доступною ціною.

Від чого залежить вартість заміни резини?

Ціна на послугу заміни шин залежить, у першу чергу, від радіуса колісних дисків - чим він більший, тим вищою буде вартість робіт. Також на ціну може незначно впливати тип дисків - чавунні або сталеві. Якщо під час шиномонтажу знадобляться додаткові роботи, наприклад, рихтування дисків або вулканізація гуми, то вартість цих послуг може враховуватися окремо.

Чи можна залишити шини у вас на зберігання?

Так, для комфорту клієнтів наш автосервіс пропонує послуги сезонного зберігання шин. Це дуже зручно: вам не доведеться тримати покришки на балконі, в гаражі або на дачі, де вони будуть тільки займати вільний простір. До того ж, така послуга позбавляє вас від турбот із транспортування знятих шин з автосервісу. Ми зберігаємо шини на спеціальному складі, де витримуються певні умови, що гарантують збереження резини.

Як ми робимо заміну шин

Наші сертифікати

Записатися на заміну гуми