вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Професійна мийка двигуна в Києві

Професійна мийка двигуна в Києві

Більшість автомобілістів не приділяє належної уваги чистоті підкапотного простору своєї машини. Здавалося б, брудний двигун не несе великої небезпеки для авто в цілому й не погіршує його технічні характеристики. Однак виявляється, що наслідком забруднення може стати велика кількість дрібних несправностей. Тому фахівці все-таки рекомендують періодично мити автомобільний двигун. Надати цю послугу якісно, ​​професійно та за доступною ціною зможуть майстри автосервісу DZigora, розташованого в Києві на лівому березі. Ви можете записатися на мийку двигуна як за телефоном, так і заповнивши форму на цій сторінці.

Ціни на мийку двигуна

Послуга Ціна, грн.
Мийка двигуна
Легкових авто від 200
Усіх крім легкових автомобілів від 250
Профілактична мийка двигуна
Легкових авто 170
Всіх крім легкових автомобілів 220

Чому варто вибрати наш автосервіс

Швидкий сервіс

Ми стараємося надавати свої послуги якомога швидше, попередньо узгодивши з вами зручний для вас час візиту.


Професіоналізм

Наші фахівці здійснюють безпечну мийку двигуна - вам не потрібно буде переживати про можливі негативні наслідки для вашого транспортного засобу.


Гарантія якості

Двигун і підкапотний простір буде гарантовано чистим - тепер його набагато зручніше обслуговувати та приємно розглядати.


Часті запитання про мийку мотора

Як проводиться мийка двигуна?

Мийка двигуна в нашому автосервісі проводиться безконтактним способом. Спочатку моторний відсік автомобіля обробляється спеціальною автохімією - речовиною, здатною видалити найстійкіші забруднення безпечним для двигуна і проводки чином. Через деякий час миюча суміш змивається водою з апарату високого тиску. Після цього всі доступні ділянки рухового блоку ретельно продуваються повітряним пістолетом, а залишки вологи видаляються.

Навіщо потрібно проводити мийку двигуна?

Незважаючи на те, що брудний двигун здається незначною проблемою, експлуатація автомобіля в такому стані може спричинити ряд проблем:

  • шар забруднень на двигуні погіршує тепловіддачу, призводить до його перегріву, особливо в літній період;
  • бруд у моторному відсіку ускладнює контроль за витоком технічних рідин;
  • скупчення забруднень на електропроводці призводить до втрат струму і як наслідок - до утруднення запуску двигуна, його нестійкої роботи;
  • накопичення мастила в підкапотному просторі, особливо на проводці, збільшує ризик пожежі;
  • неохайний вигляд рухового відсіку знижує ринкову вартість під час продажу авто.

Для проведення деяких процедур діагностики та ремонту двигуна або підвіски необхідна мийка двигуна знизу, яка дозволить точніше оцінити несправності.

Чи безпечна мийка для двигуна?

Безконтактна мийка двигуна, яка проводиться під контролем досвідчених фахівців, є цілком безпечною. Важливу роль у цьому відіграє правильний вибір миючого засобу - сучасна автохімія має діелектричні властивості і при цьому відмінно видаляє масляні забруднення. Саме тому вкрай не рекомендується мити двигун звичайною побутовою хімією: вона не тільки не впорається з мастилом, але й може нашкодити мотору. Варто відзначити, що в ряді випадків можливі тимчасові перебої в роботі двигуна після миття: двигун важко заводиться, глухне. Не варто турбуватися: ці несправності знаходяться в межах норми і швидко зникають.

Наші сертифікати

Записатися