вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Ремонт системи опалення (пічки)

Ремонт системи опалення (пічки)

Справна система опалення автомобіля, наряду з вентиляцією та кондиціонуванням, є запорукою комфортного мікроклімату всередині ТЗ. Вона являє собою комплекс, що складається з радіатора, патрубків, що забезпечують циркуляцію охолоджуючої рідини, регулятора потоку рідини, а також заслінок, повітропроводів і вентилятора.

Автосервіс DZigora Complex здійснює відновлення роботи системи опалення швидко та надійно завдяки досвідченим фахівцям і сучасному обладнанню. Індивідуальний підхід до кожної моделі авто гарантує довговічний результат в усуненні несправності пічки. Ремонт обігрівача у нас - це помірні ціни, професійний сервіс і гарантія виконаних робіт.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна радіатора обігрівача від 3200
Заміна тросів перемикання режимів обдування повітря від 1500
Заміна повітряних заслінок від 550

Чому варто вибрати наш автосервіс

Широкий спектр ремонтних робіт

Наявність сучасного італійського обладнання та новітньої інструментальної бази дозволяє виконувати ремонт пічки будь-якої складності швидко та якісно.


Увага до кожного клієнта

Ми подбаємо про те, щоб підібрати для вас оптимальний час візиту і зробити все за доступною ціною. Записатися можна заздалегідь - по телефону або через онлайн-форму.


Ми на зв'язку

Ви завжди можете отримати детальну інформацію про послуги, що надаються СТО, просто зв'язавшись з нашими менеджерами за номером, вказаним у верхній частині сторінки.


Часті запитання

Що є основною причиною несправності опалювальної системи?

Найчастіші причини несправностей обігрівача - забитий радіатор і зламаний водяний насос (помпа). При цьому несправність насоса може стати причиною виходу з ладу двигуна в зв'язку з його перегрівом, що, в свою чергу, спричинить за собою капітальний і дорогий ремонт мотора. Цього цілком можна уникнути, провівши своєчасну діагностику та професійний ремонт насоса, який варто довіряти тільки досвідченим фахівцям.

Які основні ознаки поломки систем опалення та вентиляції?

Терміновий аналіз роботи вузла і ремонт необхідні, якщо:

  • без видимих ​​причин з'явився неприємний запах у салоні автомобіля;
  • салон авто погано прогрівається при працюючій пічці;
  • скло автомобіля постійно запотіває;
  • неправильно функціонують прилади керування пічкою;
  • протікає охолоджуюча рідина в салоні або зовні ТС.

Крім тих несправностей, які помітні візуально, існує і ряд моментів, які можна визначити тільки під час професійної діагностики системи опалення. Тому ігнорувати необхідність звернення до СТО не варто. Крім того, деякі з перерахованих ознак можуть говорити і про неполадки кондиціонера або фільтра салону.

Як записатися на діагностику або ремонт?

У нашій компанії є система попереднього запису, що дозволяє підібрати найбільш комфортний для вас графік діагностичних і ремонтних робіт. Для того, щоб отримати детальнішу інформацію, достатньо заповнити форму зворотного зв'язку на цій сторінці або зв'язатися з нашими менеджерами за номерами, вказаними вгорі.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися