вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

 • Головна
 • /   Ремонт і заміна генератора в Києві

Ремонт і заміна генератора в Києві

Генератор - це одне з найважливіших пристроїв автомобіля, яке забезпечує перетворення механічної енергії роботи двигуна в електричну з подальшою її передачею на акумулятор. Згодом ця енергія використовується стартером під час запуску двигуна, а також для роботи різноманітного електрообладнання. Через неправильне поводження з автомобілем або просто при тривалій експлуатації може відбуватися як знос окремих елементів генератора, так і його повний вихід із ладу. Виявити причину несправностей і визначити шляхи їх усунення найкраще в автосервісі за допомогою досвідчених фахівців.

Автосервіс DZigora Complex у Києві на лівому березі пропонує комплекс послуг із діагностики, ремонту й заміни автомобільних генераторів. У нашому розпорядженні - найсучасніше обладнання й усі необхідні запчастини, що допоможуть якісно вирішити проблеми з генератором.

Ціни на ремонт генератора

Послуга Ціна, грн.
Знімання/установка генератора від 450
Ремонт генератора уточнюйте

Чому варто вибрати наш автосервіс

Сертифікований магазин автозапчастин

Запчастини для ремонту генераторів різних марок авто від провідних виробників можна підібрати безпосередньо на місці.


Можливість попереднього запису

Ми підберемо зручний час у нашому графіку роботи, щоб позбавити вас необхідності очікувати.


Затишний рестобар

Ремонт автомобіля може бути досить тривалою процедурою, але ви завжди зможете відмінно провести час в нашому рестобарі, поки фахівці зайняті вашим авто.


Часті запитання про ремонт генератора

За якими ознаками можна дізнатися про несправності генератора?

Найчастіше про неполадки генератора свідчать наступні ознаки:

 • на приладовій панелі активується червона лампа акумулятора;
 • при роботі генератора чутні сторонні шуми;
 • звуковий сигнал працює занадто тихо або переривчасто;
 • фари світяться занадто тьмяно на знижених оборотах двигуна, збільшуючи яскравість при натисканні на педаль акселератора.

У разі, якщо генератор вийшов з ладу, час нормальної роботи авто буде обмежений ресурсом акумуляторної батареї, тому варто звернутися в автосервіс якомога швидше.

Які причини виходу генератора з ладу?

Зазвичай неполадки в роботі генератора можуть виникати через суворі погодні умови (зокрема, холодну зиму), а також внаслідок неправильної експлуатації авто (наприклад, установки додаткового електрообладнання, не призначеного для даної моделі). Однак, навіть при акуратному поводженні з автомобілем деталі генератора зношуються з часом. До найбільш поширених неполадок відносяться:

 • пошкодження корпусу генератора або його кріплень;
 • знос підшипників;
 • ушкодження ременя, порушення роботи його приводу;
 • знос або повне вигорання щіток;
 • вихід із ладу діодного мосту;
 • пошкодження або обрив обмоток, замикання витків.

Що входить у процедуру діагностики й ремонту генератора?

У першу чергу ми проводимо діагностику, не знімаючи генератора з автомобіля, щоб визначити, чи дійсно справа в його неполадках. Якщо це дійсно так, то демонтаж генератора виробляється на спеціальному стенді, де встановлюється точна причина несправностей і приймається рішення про доцільність розбирання вузла. Усі деталі ремонту та вартість передбачуваних робіт попередньо узгоджуються з клієнтом. Після проведення ремонту та заміни необхідних запчастин здійснюється спочатку тестова перевірка генератора на стенді, а потім, вже після установки на автомобіль, остаточна перевірка працездатності.

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати

Записатися