вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Ремонт і заміна стартера в Києві

Ремонт і заміна стартера в Києві

Стартер автомобіля призначений для безпосереднього запуску двигуна шляхом розкручування колінчастого валу. Термін служби стартера залежить, у першу чергу, від умов експлуатації транспортного засобу, а також впливу факторів навколишнього середовища. Вважається, що слабкими місцями стартера є щітки, тягове реле й колектор якоря, оскільки саме ці деталі найчастіше виходять із ладу.

Автосервісом Dzigora Complex проводиться ремонт і заміна стартера в Києві на лівому березі. Ціну даної послуги ви можете дізнатися, ознайомившись з прайс-листом, який розміщений нижче, або ж по телефону у менеджера СТО.

Кнопка запуску двигуна на панелі приладів авто

 

Ціни на заміну та ремонт стартера

Послуга Ціна, грн.
Знімання/установка стартера від 450
Ремонт стартера уточнюйте

Чому варто вибрати наш автосервіс

Професіоналізм

Наш персонал надасть вам обслуговування високої якості. Майстри СТО Дзігора мають високий рівень знань, досвід і відповідальне ставлення до своєї роботи.


Оригінальні деталі

Для проведення ремонту авто ми використовуємо оригінальні деталі, які замовляємо безпосередньо в офіційних представників постачальника.


Рестобар

Для зручності наших клієнтів ми облаштували комфортну зону відпочинку прямо на території сервісу, де ви зможете випити чашку кави, перекусити або ж повноцінно пообідати.


Часті запитання про ремонт стартера

Що входить у ремонт стартера?

Щоб виявити саму несправність, стартер слід розібрати, і при цьому буде краще, якщо це зроблять професійні механіки на базі автосервісу. За необхідності проводиться очищення стартера від забруднень. Після цього внутрішні складові стартера візуально оглядаються на предмет деформацій і видимих ​​пошкоджень. Деталі, які найбільше піддаються тертю в силу свого розташування (шестерні, втулка, ротор тощо), порівнюються за своїми розмірами з новими аналогічними деталями. Це дозволяє визначити ступінь їх зносу. Електричні складові стартера перевіряються окремо, шляхом установки їх на спеціальні стенди.

Після проходження процедури діагностики відбувається або заміна повністю несправних деталей, або їх відновлення, якщо вони ще підлягають такому. На базі нашого комплексу проводиться заміна й ремонт щіток, муфти (бендикс), котушки.

Що впливає на знос стартера?

На знос стартера впливають як зовнішні, так і внутрішні чинники. Серед зовнішніх можна виділити вплив різких перепадів температури повітря, підвищена вологість і потрапляння в стартер води та бруду (під час випадання опадів, наприклад). Що ж стосується внутрішніх, то поломки можуть бути викликані надмірним тертям внутрішніх деталей стартера, а також звичайний знос його деталей.

Коли потрібна заміна стартера?

Середній термін експлуатації автомобільного стартера становить п'ять років. У областях з більш низькою середньою температурою повітря він може знижуватися до трьох років. Також стартер підлягає ремонту або заміні в разі несправності, основними ознаками яких є:

  • Шум під час роботи;
  • При запуску двигуна чуються сторонні клацання;
  • Мотор довго не заводиться.

Не нехтуйте своєчасною перевіркою стартера вашого авто. Це заощадить ваші гроші, оскільки вартість нового оригінального стартера для іномарки буде набагато вищою за ту, яку ви віддасте за зміну деяких окремих його частин. Це убезпечить і сам транспортний засіб, і його пасажирів.

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати

Записатися