вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Зварювання дисків

Утворення тріщин і розривів металу на литих дисках через всілякі механічні пошкодження - не вирок! Диски можна відновити. Допоможе в цьому зварювання аргоном. Воно проводиться під інертним газом - аргоном. Зварювання здійснюється спеціалізованим зварювальним апаратом, куди газ подається з балону.

Зварювання литих дисків дозволяє також відновити серйозні пошкодження і навіть відсутні фрагменти. У компанії DZigora Complex використовується сучасне професійне обладнання та сертифіковані матеріали, що дозволяють гарантувати якість виконуваних робіт і довговічний результат. Ремонт дисків включає в себе діагностику деталей і вирівнювання їх поверхні безпосередньо перед зварюванням. Також майстри DZigora подбають про те, щоб відновити зовнішній вигляд диска після усунення пошкоджень.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Зварювання литих дисків аргоном від 150

Чому варто вибрати наш автосервіс

Висока якість

Надійне зварювання дисків аргоном вимагає наявності специфічного обладнання, яке гарантує міцність. Після нашої роботи вам не доведеться хвилюватися, що диск вибухне в процесі подальшої експлуатації.


Комплексний підхід

Крім зварювання легкосплавних дисків, ми також виконуємо їх рихтування (за умов невеликих пошкоджень) і фарбування для відновлення зовнішнього вигляду. Ціна такого набору послуг вас приємно здивує.


Прозорість послуги

Ми завжди попередньо обговорюємо повну вартість робіт з нашими клієнтами, не нав'язуючи вам непотрібних послуг. Виконуємо тільки ті роботи, які дійсно необхідні.


Часті запитання

Які переваги аргонового зварювання дисків?

  • Під час зварювання тріщин аргоном відпадає необхідність додаткового очищення шлакових відкладень.
  • Диски отримують не тільки цілісність, але й привабливий зовнішній вигляд.
  • Шви після аргонової зварки витримують великі навантаження, володіючи високою міцністю.
  • Аргонове зварювання дозволяє реанімувати навіть ті диски, пошкодження яких знаходяться у важкодоступних місцях.

 

Чи завжди для зварювання дисків застосовується чистий аргон?

Для алюмінієвих дисків рекомендується застосовувати чистий аргон або його суміш з гелієм, що дозволяє поліпшити якість шва. Для інших металів дозволяється додавання в аргон активного газу (водню або кисню). Така суміш здатна підвищити потужність зварювальної дуги, якщо того вимагає технологія. При цьому концентрація активного газу підбирається особливим чином з розрахунку того, щоб газ повністю згорів у процесі роботи й не впливав на поверхню. Тому дуже важливо довіряти відновлення автомобільних дисків досвідченим працівникам.

Чи надійне зварювання дисків?

Так само надійне, як і сам алюміній або інший метал, з якого зроблені диски. Це можливо завдяки тому, що шви після закінчення робіт утворюють з деталлю одне ціле.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися