вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Гаряча вулканізація шин в Києві

Гаряча вулканізація шин в Києві

Шини – це та частина автомобіля, яка вимагає найпильнішої уваги. Важливі всі параметри: малюнок протектора, його якість, сила зчеплення з поверхнею дороги. Від стану покришок залежить те, наскільки гарною і комфортною буде поїздка на автомобілі. Але неприємності трапляються - гострий камінчик на дорозі або цвях залишає на шині пошкодження. У такому випадку потрібно своєчасно провести ремонт шин, адже поїздка з пробитим колесом може бути небезпечною. Автосервіс Дзігора здійснює вулканізацію шин в Києві на лівому березі за доступною ціною. Наші фахівці дотримуються строгих технічних правил і стандартів при обслуговуванні та працюють з урахуванням особливостей вашого авто і увагою до кожного клієнта.

Установка колеса на авто після вулканізації і балансування Шиномонтаж та вулканізація Volkswagen Jetta

Ціни на вулканізацію

Послуга Ціна, грн.
Гаряча вулканізація шин від 150

Чому варто вибрати наш автосервіс

Італійське обладнання

Наш автосервіс оснащений високотехнологічними апаратами найкращої якості, у тому числі шиномонтажними станками зі спецінструментом Multi-Roller.


Універсальність

Наш автосервіс - це цілий комплекс, де надається весь спектр послуг для власників різних транспортних засобів.


Затишне кафе

Наші клієнти можуть спокійно провести час і навіть подивитися футбол, поки їх автомобіль обслуговують.


Часті запитання

Як відбувається вулканізація шин?

Якщо у вашого автомобіля пробите колесо, ви можете приїхати до нас або привезти пошкоджене колесо в наш автосервіс, де ми проведемо діагностику з подальшим ремонтом і вулканізацією шини. Цей процес відбувається в кілька етапів:

  1. Ми знімаємо шину і оцінюємо ступінь пошкодження.
  2. Поверхня гуми очищається за допомогою спеціальних засобів.
  3. З так званої сирої гуми, яка надається у вигляді листів, вирізається потрібна за розміром латочка.
  4. З внутрішньої сторони шини ставиться кордовий пластир, а з зовнішньої - вирізана заготовка. Надалі все це піддається дії спеціального термопресу, де протягом чотирьох годин проводиться процес гарячої вулканізації.
  5. Встановлюємо шини на диск. Далі проводиться балансування коліс.
  6. Ставимо колеса на авто.

Іноді бувають випадки, коли пошкодження шини є настільки великими, що вона не підлягає ремонту. У такому випадку, недорого, ми можемо утилізувати зношені шини, а також встановити нові.

Скільки часу займає вулканізація?

Процес гарячої вулканізації шин досить тривалий і займає близько чотирьох годин. Цей час потрібний для того, щоб сира гума якісно «приварилася» до поверхні покришки. Наше високоякісне обладнання гарантує, що ця процедура буде проведена дуже надійно. Якщо вас зацікавила гаряча вулканізація шин в Києві - звертайтеся до нашого автосервісу DZigora Complex!

У чому перевага гарячої вулканізації перед холодною?

Вулканізація являє собою процес перетворення сирої гуми в повноцінну латку, а також її хімічне сполучення з шиною. Це може досягатися двома способами:

  • холодною вулканізацією (використовується речовина-активатор без застосування температурної обробки);
  • гарячою вулканізацією (шина обробляється високою температурою в термопресі).

Перевага холодного способу - в швидкості виконання. Однак, гарячий метод набагато надійніший і ефективний, тому в нашому автосервісі ми віддаємо перевагу саме цьому варіанту.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися