вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Сезонне зберігання шин у Києві

В умовах нашого клімату доводиться замінювати шини зі зміною сезону, тому зберігання гуми, як зимової, так і літньої - одна з тих проблем, з якими стикаються всі власники авто. Більшість автомобілістів надають перевагу утриманню коліс у гаражі або на балконі. Однак, висока вологість, а взимку ще й холод, цілком можуть завдати шкоди покришкам. Ось чому слід зберігати автомобільну гуму на спеціальних складах за оптимальних умов.

Сервісна станція DZigora Complex надає послугу сезонного зберігання шин і дисків R13-R22 на лівому березі Києва. Замовити цю послугу ви можете, зателефонувавши за вказаним телефоном або заповнивши онлайн-форму внизу сторінки.

Помічений комплект гуми перед відправкою на сезонне зберіганняЗимові шини перед вантаженням на зберігання в DZigora Complex

Ціни на зберігання шин і дисків

Послуга Ціна, грн.
R13 600 (за 4 шт.)
R14 700 (за 4 шт.)
R15 800 (за 4 шт.)
R16 900 (за 4 шт.)
R17 1000 (за 4 шт.)
R18 1100(за 4 шт.)
R19 1300 (4-х шин)
R20 1400 (за 4 шт.)
R21 1400 (за 4 шт.)
R22 1500 (за 4 шт.)
У комплекті з дисками (легковий автомобіль) +300 (за 4 шт.)
У комплекті з дисками (легковий автомобіль від R17) +300 (за 4 шт.)
У комплекті з дисками (кросовери/позашляховики) +400 (за 4 шт.)

Чому варто вибрати наш автосервіс

Стандартизація та надійність

Шини зберігаються в спеціально обладнаних приміщеннях із суворим дотриманням вимог ДСТУ.


Висококваліфіковане обслуговування

Фахівці нашого СТО надають якісні послуги, швидко і професійно.


Безпека

Передача шин підкріплюється відповідними документами, кожна покришка маркується.


Часті запитання про зберігання резини

Як відбувається зберігання шин на нашому автосервісі

Надання послуги ми проводимо в кілька етапів.

  • Прийом шин. Здати покришки на зберігання можна в нашому сервісному центрі в зручний для вас час. Ви також можете замовити у нас послугу сезонної заміни резини - в такому випадку фахівці самі знімуть шини з вашого авто та встановлять нові.
  • Укладання договору. Ми офіційно підписуємо квитанцію на прийом і іншу необхідну документацію.
  • Перевірка коліс. Співробітники оглядають гуму на предмет дефектів і здійснюють висновок про придатність. Адже немає сенсу оплачувати вартість зберігання пошкоджених пневматичних шин, які все одно не підлягають подальшій експлуатації.
  • Підготовка до зберігання. Кожна прийнята шина відповідним чином маркується та відправляється на склад.
  • Зберігання. На наших складах ми дотримуємося оптимальних умов зберігання згідно ДСТУ; температура стабільно підтримується весь зимовий сезон на рівні +15 градусів, вологість - у межах 50%.

Навіщо потрібно зберігати шини

Тривалий термін зберігання коліс у гаражі, на балконі або в підвалі пов'язаний з великим ризиком зіпсувати покришок: ці приміщення в зимовий час зазвичай не опалюються, до того ж часто можуть бути сирими. Підвищена вологість, температура нижче -30 і більше +35 градусів призводять до зміни структури гуми і в подальшій перспективі - до її розтріскування. Ось чому краще зберігати шини на сухому і опалювальному обладнаному складі. Крім того, це просто дуже зручно: ви рятуєтеся від турбот з пошуку місця зберігання покришок, труднощів при їх знятті і вивантаженні, доручаючи це нашим фахівцям.

Що краще - зберігати гуму з дисками чи без них?

Деякі водії вважають за краще замінювати тільки шини, залишаючи один постійний комплект дисків на автомобілі; інші ж купують другий набір дисків і кожен сезон замінюють їх разом із комплектом шин. Обидва варіанти мають право на життя. Часто вважається, що постійні зняття і установка шини з диска і на нього призводять до прискорення зносу гуми, проте при акуратному виконанні робіт цей вплив незначний і практично не зменшує термін служби. З іншого боку, зберігання шин з дисками дійсно може бути вигідним, якщо ви плануєте експлуатувати автомобіль багато років. У будь-якому випадку, необхідно регулярно перевіряти тиск у шинах і проводити балансування, незалежно від того, якому зі способів ви надаєте перевагу.

Наші сертифікати

Записатися