вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Очищення кузова

Догляд за кузовом автомобіля передбачає не тільки традиційну мийку. Багато забруднення не вдається прибрати з поверхні тільки за допомогою води і автошампуня. До них відносяться, наприклад, бітумні і масляні плями, різні частки, що в'їлися, які з часом неминуче з'являються на ЛФП. Для видалення таких забруднень використовуються спеціальні засоби, наносити які необхідно після миття авто.

Наш автосервіс пропонує два варіанти очищення кузова:

  • делікатну, при якій на кузов наноситься розчин, ретельно і дбайливо очищає поверхню від бітуму та мастила, а потім змивається апаратом високого тиску;
  • глибоку - передбачає використання глини з абразивними властивостями, яка здатна видалити навіть забруднення, які сильно в’їлися.

Також автомийка DZigora Complex пропонує вашій увазі інші послуги:

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Делікатна (видалення бітуму, знежирення поверхні) Від 120 за деталь
Глибока (пластилін: очищення масляних, бітумних плям) Від 150 за деталь

Чому варто вибрати наш автосервіс

Досвідчені майстри

Фахівці нашої автомийки швидко та ретельно виконають очистку кузова, максимально видаливши забруднення без шкоди для ЛФП.


Професійні засоби

Ми використовуємо тільки перевірену автохімію та глини для очищення поверхні авто, що дозволяє досягти гарного та стабільного ефекту.


Комплексний сервіс

У нашій автомийці ви зможете не тільки очистити кузов від різних забруднень, але й зробити полірування, а також нанести захисні покриття.


Наші сертифікати

Записатися