вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Обробка замків від замерзання

Зима - підступна пора для автомобілістів, і не тільки через погані умови на дорогах. Неприємності можуть підстерігати водія навіть на стоянці, в найбільш невідповідний момент: дверні замки замерзають, ускладнюючи відкриття дверей аж до повної неможливості потрапити всередину.

В інтернеті існує безліч рекомендацій по відкриттю вже замерзлого замку: від банального відігрівання феном до впорскування в замкову щілину спеціального засобу, який розтопить лід. Однак, навіть якщо двері вдалося відкрити порівняно швидко, немає ніякої гарантії, що ситуація не повториться на наступний день або через якийсь час. Тому готуватися до настання холодів краще заздалегідь.

На сьогоднішній день створено цілий ряд водовідштовхувальних мастил, якими досить обробити замок зовні та зсередини, щоб захистити його від обмерзання на тривалий період. Провести цю процедуру вам допоможуть співробітники автосервісу DZigora Complex. Захисну обробку можна поєднати з мийкою кузова й іншими діями по догляду за авто. На обслуговування до нас ви можете під'їхати в будь-який зручний час: для цього записуйтеся по телефону або онлайн.

Також пропонуємо вашій увазі інші послуги автомийки:

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Обробка замків спеціальним засобом проти замерзання 50

Наші сертифікати

Записатися