вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Audi в Києві

Автосервіс Dzigora Complex пропонує комплекс технічного обслуговування автомобілів марки Ауді в Києві на лівому березі. Ми здійснюємо діагностику, ремонт і заміну запчастин, проводимо шиномонтажні роботи. Наш автосервіс є одним із кращих СТО Ауді в Києві, адже ми використовуємо професійне обладнання MONDOLFO FERRO, що відповідає стандартам європейської якості. Крім цього, для ремонту застосовуються сертифіковані оригінальні деталі від виробника.

Записатися на діагностику та ремонт Ауді можна за телефонами, вказаними у верхній частині сторінки, або ж заповнивши форму запису внизу. Також ви можете звернутися до наших фахівців за консультацією, пов'язаною з технічним обслуговуванням вашого авто.

Обслуговування авто Audi у DZigora Complex Ремонт автомобіля марки Audi

Чому варто вибрати наш автосервіс

Сучасне обладнання

Ми постійно модернізуємося та стежимо за новинками в сфері ТО автомобілів. Саме тому наші фахівці використовують у роботі новітнє італійське обладнання.

Сертифіковані запчастини.

Наш автосервіс є сертифікованою точкою реалізації автозапчастин, тому якщо у вас немає часу на покупку потрібних для ремонту деталей, ми запропонуємо вам необхідні комплектуючі за розумною ціною.

Рестобар

На території автосервісу є затишний рестобар, де ви зможете відпочити за чашкою кави в приємній і теплій атмосфері. Відвідавши кафе хоча б один раз, вам неодмінно захочеться сюди повернутися.

Часті запитання про ремонт Audi

Які найчастіші поломки автомобілів Ауді?

До частих поломок автомобілів Ауді можна віднести проблему клімат-контролю, особливо це спостерігається у серії А6 С6, коли починає заклинювати блок гідроклапанів, які подають гарячий антифриз у пічку. Час від часу люди скаржаться на електричний ручник - він заклинює або дає збої за рахунок прогнивання, окислення електродеталей. Фільтр сажі та повітряні заслінки впускного колектора забиваються, трапляється це закономірно після 100 - 200 тис. кілометрів пробігу через погану якість палива або мастила. У свою чергу, Ауді А3 часто дошкуляє власників несправностями склоочисників і склопідйомників.

Який сервісний інтервал машин марки Ауді?

Міжсервісний інтервал автомобілів Ауді коливається від 15 до 30 тис. кілометрів. Для кожної серії значення різне, його потрібно уточнювати в офіційного дистриб'ютора. Важливе прохання до всіх власників автомобілів Ауді - не ігноруйте сигнал «Сервіс» на панелі, адже своєчасна заміна мастила й плановий ТО допоможе уникнути серйозних проблем із двигуном.

Які послуги ви надаєте автомобілям Ауді?

Ми надаємо весь спектр послуг з діагностики та ремонту автомобілів марки Ауді. Найчастіше до нас звертаються люди, щоб провести заміну покришок, рихтування дисків, ремонт шин та балансування коліс. Але також нерідкі випадки ремонту ходової, розвал-сходження, лагодження автоелектрики та ремонту двигуна. Наша СТО професійно підходить до вирішення всіх завдань, ми знаємо специфікації всіх серій марки Ауді, щоб робити свою роботу краще.

Наші сертифікати

Записатися