вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Daewoo в Києві

Автосервіс Dzigora Complex здійснює весь спектр послуг технічного обслуговування, ремонту та шиномонтажу автомобілів марки Daewoo (Деу) на лівому березі Києва. Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть діагностику й усунуть несправності вашого транспортного засобу. Наш автосервіс є спеціалізованою СТО Daewoo та використовує в ремонті тільки оригінальні запчастини виробника. Для замовлення ремонту вашого авто зателефонуйте по номеру нашого офісу, зазначеному в верхній частині сторінки, й наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

У своїй політиці ми дотримуємося правила доступної ціни, адже дбаємо про добробут кожного клієнта. Ба більше, ми пропонуємо комплексні пакети послуг за заниженою вартістю – так ви платите менше, ніж за кожну окрему сервісну роботу.

Чому варто вибрати наш автосервіс

Професіоналізм

Персонал автосервісу Дзігора – це професіонали своєї справи. Завдяки багаторічному досвіду в сфері ТО та ремонту Деу Ланос, Сенс та інших моделей, ми робимо наше обслуговування якіснішим і кращим.

Нове обладнання

Ми постійно модернізуємо й оновлюємо наше оснащення, щоб робити свою роботу ефективніше. Тому наші фахівці використовують передове італійське обладнання світового стандарту.

Затишне кафе

У нашому розпорядженні є комфортабельний кафе-бар - улюблене місце клієнтів, де у вас буде можливість відпочити й випити чашечку кави, поки ми будемо займатися обслуговуванням вашого авто.

Часті запитання

Який сервісний пробіг автомобілів Daewoo?

У автомобілів Деу міжсервісний інтервал невеликий, він становить 9-15 тис. кілометрів. Фахівці рекомендують частіше відвідувати сервіси технічного обслуговування, оскільки автомобілі цієї марки мають деякі потенційні недоліки та проблеми. Беручи до уваги особливості наших доріг і якість палива, відвідування СТО Деу має бути періодичним.

Які найчастіші поломки машин Деу?

У автомобілів Деу Ланос часто виникає проблема з трансмісією: якщо вчасно не міняти мастило, то КПП дуже гудить. Зчеплення в більшості випадків після 50 тис. кілометрів пробігу також доводиться змінювати. Гальма втрачають свою ефективність, якщо не змінювати рідину через кожні 30 тис. км. Багато хто скаржиться на ходову частину: амортизатори виходять з ладу, маточинні підшипники вже через 25 тис. км можуть почати хрустіти. Двигун також може принести багато клопоту для власників Деу, наприклад, після 70 тис. км обривається зубчастий ремінь ГРМ, а після 60 тис. - приводний ремінь генератора.

Навіщо потрібно періодично відвідувати автосервіс?

Щоб уникнути більш серйозних ремонтів і подальших витрат, механіки рекомендують дотримуватися інтервалів, які прописані на офіційному сайті виробника й у технічному керівництві по експлуатації автомобіля. На ранньому етапі простіше й дешевше відремонтувати несправності. Якщо ви чуєте сторонні звуки з-під капоту, краще відразу звертайтеся за допомогою до СТО.

Наші сертифікати

Записатися