вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Hyundai в Києві

Автосервіс Dzigora Complex пропонує повний цикл послуг з професійного техобслуговування автомобілів марки Hyundai у Києві на лівому березі. У розпорядженні нашої СТО є все необхідне обладнання європейського виробництва, що дозволяє нам проводити діагностику та ремонт Hyundai на високому рівні. Ми виконуємо свою роботу совісно, адже подяка наших клієнтів - кінцева мета діяльності нашого підприємства.

Ціни

Задоволені клієнти - це наша головна задача, тому ми пропонуємо різні пакети послуг за доступною ціною. Повний комплекс ТО дозволить вам заощадити, адже вартість окремих робіт сумарно більша.

Обслуговування автомобіля Hyundai у DZigora Complex Авто марки Hyundai на автомийці DZigora Complex

Чому варто вибрати наш автосервіс

Великий досвід

Протягом декількох років ми успішно надаємо послуги з технічного обслуговування авто. За всі ці роки ми отримали величезний досвід у сфері обслуговування клієнтів і ремонті автомобілів Хюндай.

Обладнання європейської якості

Автосервіс Dzigora Complex постійно модернізує робочий процес і оснащення, у нас є нове італійське обладнання європейського зразка, адже ми зацікавлені в тому, щоб виконувати нашу роботу краще та швидше.

Рестобар

На території СТО Хюндай знаходиться затишний рестобар, який створений спеціально для комфорту наших клієнтів. У кафе ви зможете відпочити, випити ароматну чашку кави, поки автомобіль обслуговують фахівці.

Часті запитання

Які часті поломки машин Hyundai

У кожній серії авто є свої недоліки. Наприклад, Hyundai Solaris дуже часто потребує перепрошивки блоку управління двигуном і коробкою передач автомат, але крім цього проблемним місцем є вся конструкція підвіски. У Accent іноді може прийти в непридатність демпферний шків компресора кондиціонера. Але всі автомобілі Хюндай відрізняються досить стабільним двигуном, якщо навіть і будуть несправності, то великих фінансових втрат ви не понесете.

Який межсервісний пробіг у Hyundai?

Автомобілі різних серій мають свій сервісний інтервал, який за оцінками фахівців складає від 15 до 30 тис. кілометрів, після чого потрібно робити заміну мастила та фільтрів. Але найкраще пройти повну діагностику авто, щоб запобігти більш серйозної поломки, яка сильно вплине на ваш бюджет.

Чи важлива своєчасна заміна мастила?

Так, оскільки моторне мастило дозволяє двигуну працювати коректно, змащуючи всі активні деталі вузла. Своєчасна заміна мастила береже двигун від подальших проблем, які приведуть до капітального ремонту. Фахівці радять проходити огляд на СТО Хюндай після 20 тис. кілометрів, але ця цифра для кожної серії відрізняється, тому поцікавтеся нею в офіційного дистриб'ютора або звертайтеся до нас за консультацією щодо ремонту вашого авто.

Наші сертифікати

Записатися