вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Mitsubishi в Києві

Сто Дзігора Комплекс виконує весь цикл послуг по ремонту автомобілів Mitsubishi на лівому березі Києва. Наш автосервіс здійснює технічне обслуговування двигунів, розвал-сходження, ремонт ходової частини, а також заміну рідин і фільтрів для всіх серій цієї марки авто. Нижче ви можете ознайомитися з прайс-листом і повним переліком наших послуг. Для запису на СТО Міцубісі зателефонуйте за номерами, вказаними у верхній частині сторінки. Також наші менеджери можуть проконсультувати вас з усіх питань щодо ремонту вашого транспортного засобу.

Чому варто вибрати наш автосервіс

Якість

У роботі ми використовуємо новітнє ремонтне обладнання італійського виробництва, що гарантує надання послуг на вищому рівні.

Професіоналізм

Наші фахівці мають більше 10 років досвіду в сфері технічного обслуговування Mitsubishi, що дозволяє нам бути професійним автосервісом, що підтверджується позитивними відгуками клієнтів і відповідними сертифікатами.

Все в одному

Дзігора Комплекс - це поєднання СТО Mitsubishi, мийки та комфортного рестобару. Усе зроблено для максимальної зручності клієнтів; поки ваш автомобіль ремонтується або миється - ви можете влаштувати повноцінну обідню перерву.

Часті запитання про сервіс Mitsubishi

Який міжсервісний пробіг у автомобілів Mitsubishi

Автомобілі Міцубісі мають рекомендований інтервал у 10 - 15 тис. кілометрів. Дистриб'ютор і офіційне інформаційне джерело компанії рекомендує суворо дотримуватися міжсервісний інтервалу, а в разі некоректної роботи машини відразу звертатися в сервісний центр або СТО для детального ТО.

Які часті поломки автомобілів марки Міцубісі

Компанія Мітсубісі неодноразово відкликала автомобілі моделей Galant, Outlander і Pajero 2005-2014 року випуску, проблема була мізерною: неправильно встановлений перемикач правого повороту. Mirage 2014-2015 років випуску може неприємно здивувати несправною електронікою, через це контакти окислялись і приходили в несправність. Colt і eK Wagon старих випусків мають проблеми з фарами і габаритними сигналами, в деяких випадках вони спонтанно повністю відключалися. А ось Outlander може підвести своєю ходовою частиною, після 100 000 км пробігу з'являються ґрунтовні проблеми, які створюють звуковий і вібраційний дискомфорт.

Чому своєчасне відвідування автосервісу допоможе заощадити?

Своєчасне відвідування СТО допоможе власнику автомобіля уникнути більш серйозних грошових витрат, оскільки великі поломки складніше й дорожче усувати. Тому краще відразу звертатися за допомогою до фахівців у тому випадку, якщо ви помітили якісь неполадки або неправильну роботу двигуна, сторонній звук тощо.

Наші сертифікати

Записатися