вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Ніссан у Києві

Автосервіс DZigora Complex зробить ремонт Nissan на сучасному італійському обладнанні, що дозволяє здійснювати роботи будь-якої складності. За 16 років існування наша компанія стала повноцінним автомобільним комплексом, що складається з сервісної станції, автомобільної мийки та шиномонтажу.

Комплексна діагностика авто з виявленням найдрібніших неполадок, повна або часткова діагностика окремих вузлів, локальний або капітальний ремонт, додаткові послуги з модернізації автомобіля, сезонний сервіс - кожен власник авто Nissan може розраховувати на весь спектр наших послуг. Зателефонуйте нам за номерами, вказаними вгорі сторінки, для отримання більш детальної інформації та консультації щодо ремонту вашого транспортного засобу.

Чому варто вибрати наш автосервіс

Професіоналізм

Ми дорожимо своєю репутацією й дуже вимогливо ставимося до якості послуг, що надаються, тому в нас працюють тільки найкращі в Києві фахівці-автомеханіки.

Передове обладнання

Наша СТО укомплектована новітнім італійським обладнанням європейської якості, що служить запорукою виконання робіт на високому рівні.

Всі автопослуги в одному місці

Ми надаємо весь спектр послуг, починаючи від заміни рідин, і закінчуючи хімчисткою салону. А поки ми обслуговуємо ваше авто, ви можете відпочити й випити чашечку кави в нашому затишному кафе.

Часті запитання

Як часто потрібно робити огляд автомобілів Ніссан

Інтервал між сервісами для кожної серії автомобілів Ніссан різний, як правило, значення лежить у проміжку від 10 (наприклад, Nissan Qashqai) і до 20 (Nissan Almera Classic) тис. кілометрів до наступного техобслуговування, під час якого проводиться заміна мастила, фільтрів, а також діагностується двигун і ходова частина. Чим менше ви відкладаєте обстеження авто, тим довше та надійніше воно прослужить.

Які основні несправності автомобілів Ніссан

Автомобілі цієї марки дуже надійні, але, як і інші машини потребують заміни фільтрів, свічок запалювання, рідин і масел. Час від часу потрібно проводити балансування коліс і огляд ходової частини, оскільки наші дороги далекі від європейського стандарту. У більш серйозних випадках доводиться робити заміну приводних ременів, ланцюги ГРМ, гальмівних комплектуючих і радіатора.

Чому потрібно робити заміну салонного фільтра

Майже в кожному автомобілі Ніссан присутня кліматична система, після теплого сезону на фільтрі залишається чимало бруду та шкідливих бактерій. Останні можуть принести багато неприємностей і проблем зі здоров'ям, тому фахівці рекомендують проводити чистку та заміну салонного фільтра кожен сезон.

Наші сертифікати

Записатися