вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Шевроле в Києві

Автомобілі Шевроле займають одну з лідируючих позицій за популярністю серед киян. Проте, автовласникам цієї марки доводиться час від часу проходити профілактичні огляди або невеликі ремонтні роботи на СТО, адже сервісний інтервал у Шевроле не дуже великий.

Автосервіс Dzigora Complex виконує весь цикл робіт по діагностиці та ремонту автомобілів Шевроле на лівому березі Києва. Також ми надаємо послуги шиномонтажу й безконтактної мийки машин. Щоб записатися на технічне обслуговування, зателефонуйте по номеру, зазначеному у верхній частині сторінки. Ми працюємо без вихідних.

Ремонт авто Chevrolet у DZigora Complex Заправка кондиціонера автомобіля Chevrolet

Чому варто вибрати наш автосервіс

Рестобар

У розпорядженні нашого автосервісу знаходиться затишне кафе, яке ми спеціально створили для комфорту наших клієнтів. У той час, поки ваш автомобіль діагностують і ремонтують, ви можете насолодитися смачним обідом і чашкою ароматної кави.

Оригінальні запчастини

Ми здійснюємо ремонт Шевроле із застосуванням виключно оригінальних запчастин, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами.

Нове обладнання

Наша СТО постійно вдосконалює свій сервіс, щоб надавати послуги на високому рівні. Ось чому в роботі ми використовуємо новітнє італійське обладнання й інструменти європейської якості.

Часті запитання

Який міжсервісний пробіг автомобілів Шевроле?

Сервісний інтервал авто цієї марки становить від 10 до 20 тис. кілометрів, оскільки автомобілі мають деякі потенційні проблеми, до того ж вітчизняні дороги змушують частіше відвідувати СТО Шевроле. Проте, своєчасне технічне обслуговування дозволить авто довше залишатися «в формі» й не робити серйозний капітальний ремонт.

Часті поломки автомобілів марки Шевроле

У автомобілів Chevrolet Aveo і Lacetti нерідко виявляються несправності електроніки, особливо страждають лампочки габаритів, фар і панелей. Приблизно після 50 тис. кілометрів пробігу вам доведеться обов'язково замінити якусь із них. Найголовніша проблема даної марки авто - ходова частина. На швидкості 100 км/год навіть незначна яма змусить зробити розвал-сходження, а в гіршому результаті - рихтування дисків. Якщо ігнорувати дану проблему, на великій швидкості машину буде кидати в бік, при цьому знижуючи керованість і піддаючи ваше життя небезпеці. Нерідко відбуваються різноманітні поломки двигуна, наприклад, іноді доводиться міняти бензонасос або весь модуль паливного насоса.

Чому потрібно міняти або чистити салонний фільтр?

Згодом салонний фільтр Шевроле засмічується, особливо активно це відбувається в теплий сезон року. Разом з пилом і брудом на фільтрі з'являються шкідливі бактерії, які можуть завдати шкоди вам і вашій родині. Своєчасна чистка та заміна салонного фільтра, а фахівці рекомендують проводити її кожен сезон, допоможе уникнути проблем зі шкіряним покривом і слизовими оболонками.

Наші сертифікати

Записатися