вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Toyota в Києві

Автосервіс DZigora - це ефективне поєднання станції технічного обслуговування, послуг шиномонтажу та автомийки. Ми надаємо якісний сервіс Тойота в Києві із застосуванням сучасного італійського обладнання. На відміну від офіційних представництв, DZigora Complex пропонує практично повний список ремонтних послуг без поділу їх на окремі групи. Це означає, що для проведення діагностики або усунення несправностей вам не доведеться переміщати автомобіль між сервісами через відсутність потрібного обладнання.

Якщо вам необхідний ремонт Toyota, то отримати детальнішу інформацію та записатися до майстра можна за телефонами, вказаними у верхній частині сторінки, або через онлайн-форму за допомогою кнопки нижче.

Чому варто вибрати наш автосервіс

Швидкість і злагодженість дій

Ми цінуємо ваш час, тому здійснюємо роботи комплексно під одним дахом. Над діагностикою і відновленням вашого авто одночасно працюють кілька фахівців.

Повний комплект обладнання

Ми можемо провести діагностику всіх систем вашого авто. Осцилографи, діагностичні сканери, стенд для регулювання розвалу-сходження - у нас є все, щоб виявити й усунути будь-яку несправність.

Гнучкі ціни

Піклуючись про добробут наших клієнтів, ми пропонуємо знижки на пакетні послуги. Також допоможемо підібрати запчастини, які більш доступні за ціною, але не поступаються за якістю дорогим аналогам.

Часті запитання

Скільки часу займе ремонт машини?

Все залежить від характеру й серйозності поломки. Орієнтуйтеся на час від однієї години. Поки машину ремонтують, ви зможете відпочити й перекусити в кафе поряд з СТО. Врахуйте, що іноді для серйозного ремонту потрібно залишити машину на добу або більше.

Як записатися?

Наші менеджери можуть записати вас і проконсультувати по будь-якому питанню щодня з 09.00 до 20.00. Зв'язатися з ними можна за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки, або заповнивши форму зворотного зв'язку.

Як часто необхідно проводити регламентне ТО Toyota?

Контролювати роботу та стан деяких агрегатів потрібно кожні 1000 км пробігу (перевіряти рівень мастила в двигуні, рівень антифризу в системі охолодження). Кожні 5000 км варто відстежувати стан паливної системи. А кожні 10000 км краще звертатися на СТО за повною діагностикою.

Наші сертифікати

Записатися