вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Volkswagen у Києві

Автосервіс Dzigora Complex - це поєднання СТО, автомийки, шиномонтажного центру та комфортабельного рестобару для відпочинку наших клієнтів. Ми здійснюємо весь комплекс технічного обслуговування й ремонту Volkswagen у Києві на лівому березі. Наші фахівці швидко та якісно проведуть візуальну й комп'ютерну діагностику вашого автомобіля з подальшим ремонтом усіх виявлених несправностей. Щоб записатися на СТО Volkswagen, будь ласка, зателефонуйте за номерами, вказаними у верхній частині сторінки.

Ціни на сервіс Volkswagen

Ми дбаємо про наших клієнтів, тому пропонуємо гнучкі ціни й акційні пропозиції. У разі замовлення капітального ремонту автомобіля Volkswagen, ви можете отримати знижку за ТО, і в сумі заплатите менше, ніж за кожен окремий пункт роботи.

Обслуговування автомобіля Volkswagen у DZigora Complex Заправка кондиціонера авто марки Volkswagen

Чому варто вибрати наш автосервіс

Постійна модернізація

Ми стежимо за новими тенденціями в сфері ТО Volkswagen, тому в нас є передове діагностичне й ремонтне обладнання з Італії. Прагнення бути лідером у своїй галузі змушує нас враховувати побажання всіх наших клієнтів, що й робить сервіс Dzigora Complex з кож

Компетентні кадри

Підтримка імені - це складне завдання, і без досвідчених і умілих кадрів ми навряд чи змогли досягти позитивних відгуків від наших замовників. Ось чому автомеханіки сервісу Dzigora Complex проходять жорсткий відбір з навичок в ремонті машин Volkswagen.

Швидкий сервіс

Ми цінуємо ваш час, адже він такий важливий у сучасному світі. Щоб відповідати цим вимогам наш автосервіс виконує всі роботи в найкоротші терміни без затримок клієнта.

Запитання про техобслуговування авто Volkswagen

Який сервісний інтервал у автомобілів Фольксваген

Сервісний пробіг між технічними оглядами на СТО Фольксваген по-різному визначається для окремих серій цієї марки. Але найчастіше значення коливається в межах 10-15 тис. кілометрів. Наприклад, Volkswagen Transporter має міжсервісний пробіг близько 15 тис. кілометрів.

Часті технічні несправності Volkswagen

Іноді в автомобілях середнього класу, наприклад, Volkswagen Polo спостерігаються проблеми з прошивкою електронного підсилювача керма або гальмівною системою. Неполадки з центральним замком також не раз ставили господарів власників цієї марки авто в незручне становище. Важливо не забувати про своєчасне відвідування станції технічного обслуговування, адже це може запобігти більш серйозних поломок двигуна й ходової частини. Адже такі несправності можуть призвести до великих фінансових витрат на ремонт автомобіля.

Наші сертифікати

Записатися