ул. Города Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Мойка: 08:00-22:00

  • Главная
  • /   Заміна бензинових і дизельних паливних фільтрів у Києві

Заміна бензинових і дизельних паливних фільтрів у Києві

Фільтр - це важлива деталь паливної системи будь-якого автомобіля, необхідна для очищення палива від різних домішок, часток, здатних перешкодити нормальній роботі двигуна. Засмічення паливного фільтра може привести до серйозних несправностей, тому важливо стежити за станом цього витратного матеріалу і за необхідності замінювати його.

СТО «Дзігора» здійснює заміну паливних фільтрів у баку, підвісних фільтрів, як бензинових, так і дизельних на лівому березі Києва. Замовити цю послугу ви можете, заповнивши форму знизу сторінки або зателефонувавши за номером, який вказаний у верхній частині сторінки.

Стоимость услуг

Услуга Цена, грн.
Фільтр паливний підвісний выд 95
Фільтр паливний в баку від 350
Заміна фільтра палива дизельного (без дод. робіт) від 130

Почему стоит выбрать наш автосервис

Оперативність

Запишіться по телефону, під'їжджайте в зручний час, і наші фахівці замінять паливний фільтр максимально швидко.


Професіоналізм

Майстри автосервісу DZigora відповідально підходять до виконання всіх необхідних робіт і гарантують якісний результат.


Затишний рестобар

Ви можете відпочити за чашкою кави, поки ваш автомобіль упорядковують.


FAQ

Коли необхідно міняти паливний фільтр

Заміна паливного фільтра рекомендується виробниками авто в певні встановлені терміни, наприклад, раз на кілька років експлуатації авто або кожні 25 тис. км пробігу. Розрахунок рекомендованих термінів експлуатації проводиться з урахуванням рекомендованого типу палива; якщо ж використовується, наприклад, дизельне паливо низької якості з великою кількістю сторонніх домішок, то заміна дизельного паливного фільтра може знадобитися набагато раніше. Тому слід завчасно перевіряти фільтр на предмет пошкодження або сильного засмічення. Потрібно задуматися про відвідини автосервісу, якщо:

  • двигун часто глухне;
  • різко падає потужність двигуна;
  • автомобіль смикається під час їзди.

Варто зауважити, що деякі сучасні моделі фільтрів мають змінні елементи, однак і для них потрібно час від часу проводити повну заміну.

Чому потрібно замінювати паливні фільтри

Оскільки фільтр служить для очищення палива перед безпосередньою подачею в двигун, то в разі несправності фільтруючого елемента в камеру починають потрапляти дрібні частки пилу, бруду, абразивні елементи. Тривала експлуатація автомобіля із забрудненим або пошкодженим фільтром може привести до серйозних несправностей у циліндропоршневій групі двигуна, що потребують у результаті досить дорогої заміни або відновлення деталей мотора. Тому не варто затягувати зі зверненням у автосервіс: наші фахівці кваліфіковано оцінять стан деталей і підкажуть, чи потрібен вашому авто, наприклад, комплексний ремонт паливної системи.

Примеры работ

Наши сертификаты

Записаться